Sztos, nowa sieć komórkowa na kartę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy nową sieć komórkową na niezwykle trudnym rynku telekomunikacyjnym o nazwie Sztos. Jakby to powiedzieli raperzy, oferta z pewnością jest bardziej sztosowa od Tijara Mobile. Sztos w podstawowym cenniku kosztuje 0,19 PLN za minutę rozmowy (0,03 PLN wewnątrz Sztos), SMS 0,09 PLN, zaś MMS 0,19 PLN. Do tego dochodzi kontrowersyjna opłata 5 PLN za utrzymanie aktywności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Reszta oferty prezentuje się już nieco lepiej. Wystarczy nadmienić pakiety No Limit w cenie 12,99 PLN z 1 GB, 19,99 PLN z 5 GB, 34,99 PLN z 19 GB oraz 54,99 PLN z 100 GB i 200 GB. Co ciekawe, w Lajt Mobile identyczny abonament kosztuje 10 PLN mniej, gdyż dokładnie 44,99 PLN w dodatku po niedawnej podwyżce 5 PLN (z dawnego poziomu 39,99 PLN). Minusem jest zaś ograniczenie na dzień dobry prędkości internetu do poziomu 70 Mb/s w nazwijmy to roboczo Sztos Mobile.

Klasyczne pakiety internetowe nie mają co prawda przelicznika 1 GB za 1 PLN, aczkolwiek aż tak znowu strasznie drogie nie są. Tylko tak należy rozmieć ich ceny rzędu 500 MB za 1 PLN, 1 GB za 2 PLN, 2 GB za 4 PLN oraz 5 GB za 8 PLN. Na pocieszenie należy dodać, iż po przekroczeniu mamy nakładany lejek bezpieczeństwa 32 kb/s typowy dla macierzystego Plusa bez dodatkowych kosztów. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie operatora www.sztos.com.pl.

(fot. Sztos/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Sztos, nowa sieć komórkowa na kartę”

 1. Marcin Odpowiedz

  Jakoś nie wróżę tej sieci sukcesu – rynek telekomunikacyjny jest u nas już nasycony. Ale niech próbują.

  Mam takie pytanie. W samochodzie mam na stałe zamontowany telefon, na którym używam Yanosika i google maps. Poza tym nic więcej nie ma. Taki zestaw nawigacji zrobiony z telefonu którego już nie używam. Oczywiście potrzebuje mieć stały internet w nim a udostępnianie neta z komórki odpada (zbyt uciążliwe). Jaką kartę sim do tego polecasz (sieć nie ma znaczenia). Zużycie danych to około 250 Mb na miesiąc.

  Mój faworyt jak do tej pory to oferta PLAY odNowa i wykupiony pakiet bezterminowy 6Gb/25 zł, co wystarczy na ok 2 lata używania takiej nawigacji.

  Masz może inny pomysł?

  • Kamil

   Mi się nie podoba ta dodatkowa opłata 5 ziko 😐

  • adik

   ta opłata jest na tych którzy chcieli by pasywnie używać sima, czyli w szufladzie, ta opłata całkowicie wyklucza sens brania tej oferty jako tzw leżak.

  • Kamil

   Czyli jak ktos normalnie uzywa karty SIM to opata znika?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt