PREMIERA: Orange znowu najlepszą siecią

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (6 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Orange wraca na telekomunikacyjny szczyt. Po miesiącu przerwy znowu jest on najlepszą siecią na kartę w Polsce. Przy okazji pomarańczowy operator osiąga jako jedyny ze stawki dwucyfrówkę niczym dobry żużlowiec. Tylko tak należy rozumieć jego znakomity wynik dziesięciu punktów. Stało się tak po detronizacji A2Mobile, wcześniejszego lidera.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ta wirtualna sieć komórkowa MVNO zdobyła dokładnie dziewięć jakże cennych punktów. Generalnie dobrze mają się wszystkie marki Orange. Wystarczy nadmienić fakt, iż jego submarka o nazwie NJU Mobile także zajmuje bardzo wysokie trzecie miejsce w zestawieniu My mobile RANKING z sześcioma punktami (wspólnie z niepozornym Klucz Mobile czy TuBiedronka będąca mniejszym brandem dużo gorzej sobie radzącego T-Mobile).

Natomiast duet Play z Red Bull Mobile dalej bez formy. Co z tego, że wprowadził on pakiet darmowych 200 GB internetu jak jest on dostępny tylko dla studentów i uczącej się młodzieży. Przez to cała masa jego klientów jest niejako dyskryminowana w dostępie do świetnej oferty. Cztery punkty mówią wszystko, podobnie jak słaba ósma pozycja w notowaniu. Nawet kupiony Virgin Mobile go wyprzeda z szóstym miejscem oraz pięcioma zdobytymi oczkami. Dokładniejsze szczegóły jak zawsze znajdziemy poniżej.

(fot. Orange/A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna pozycja z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto Play z Red Bull Mobile stracili ważne trzy oczka.

1. Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii powróciła znakomita promocja w formie pakietu 15 GB za 15 PLN połączona z No Limitem na rozmowy i wiadomości. Przez to Orange wskoczyło na drugie miejsce. Jak wcześniej nadmieniało My mobile, wszyscy operatorzy z przelicznikiem 1 GB w cenie 1 PLN dalej są traktowani jako równi bez patrzenia na lejki rzędu 64 kb/s czy 16 kb/s, które w dobie technologii 5G wydają się być co najwyżej zabawną historią telekomunikacji.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s) – 3 pkt.

2. Orange (kapitalny pakiet 15 GB za 15 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości) – 2 pkt.

3. NJU Mobile/Lajt Mobile/Klucz Mobile/Virgin Mobile/Plush/Heyah (kapitalny pakiet z przelicznikiem 1 GB za 1 PLN, lejek odchodzi do lamusa) – 1 pkt.

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie mieliśmy rewolucję. Wskutek braku priorytetyzacji sieci komórkowych, gdzie wirtualni operatorzy mają takie same prędkości (na przykładzie testów Plusa, A2Mobile oraz Lajt Mobile) zdecydowano się jak najbardziej uwzględnić ten fakt. W efekcie zrezygnowano z stosowania handycapów dla tzw. W4 budującej maszty BTS. Na pozycji lidera zabrakło T-Mobile wspólnie z Heyah z uwagi na stosowanie dyskryminującego lejka 15 Mb/s dla karciarzy. Wskutek pandemii i obciążonych łącz, średnie prędkości mobilnego internetu wyraźnie spadły o około 2 Mb/s. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/marzec-2020.

1. TuBiedronka/Tijara Mobile (około 22,8 Mb/s)  – 3 pkt.

2. Orange/NJU Mobile (około 21,77 Mb/s) – 2 pkt.

3. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile (około 20,39 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku w tym miesiącu postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN)

2. Lycamobile (No Limit bez MMS z 30 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN)

3. A2Mobile (No Limit z 15 GB, potem lejek transferu 512 kb/s za 19,90 PLN)

Wartość dodana (VAS)

W marcu znowu nie mieliśmy ważnych promocji (z wyjątkiem rozdawania darmowych GB-tów w związku z nauką zdalną wskutek koronawirusa). Były to jednak w przeważającej większości małe paczki nie licząc Orange Flex (i Play), gdzie mieliśmy do dyspozycji (studenckie) 200 GB na dwa miesiące, aczkolwiek jest to oferta znowu abonamentowa. Widać tutaj wyraźnie stagnację na rynku karciarzy, przez co użytkownicy Pre-paid nie mają Jokera jak kiedyś. Te są dostępne coraz częściej tylko i wyłącznie w segmencie Post-paid.

1. Orange/Play/Red Bull Mobile/T-Mobile – 3 pkt. / Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), do tego dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami, w Play i Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), do tego dochodzą najnowsze promocje z darmowymi GB czy dodanie lejka 1 Mb/s do jednej z ofert rodzinnych w Pre-paidzie o nakrętkowej akcji nie wspominając, T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, a także bezpłatny Internet w aplikacji

2. Heyah/Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie/Plus/Plush – 2 pkt. / W Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, do tego dochodzą liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem oraz te występujące po doładowaniu

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu gra Inoichi Runner, dzięki której zyskujemy dodatkowe bonusowe doładowania za darmo

Ogólna klasyfikacja

Aż chciałoby się powiedzieć król jest tylko jeden w postaci Orange. Oprócz niego awanse padły łupem łącznie sześciu operatorów (w większości przypadków na zasadzie rykoszetu) i są to kolejno TuBiedronka, Fakt Mobile, T-Mobile, Tijara Mobile czy Lycamobile. Nielubiane spadki przytrafiły się piątce telekomom, mianowicie A2Mobile, Virgin Mobile, Plush, Heyah z Plus. Aż dziewięciu graczy nie zmieniło pozycji. Były to sieci komórkowe NJU Mobile, Klucz Mobile, Lajt Mobile, Play, Red Bull Mobile, WRodzinie, Mobile Vikings, Izzi Mobile oraz W Naszej Rodzinie tradycyjnie na ostatnim miejscu. Kto wie czy za miesiąc lider obroni swoją pozycję. Tego dowiemy się niebawem.

My mobile RANKING (04/2020) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Orange 10 pkt. (0, 0, 2, 2, 3, 3)
2. A2Mobile 9 pkt. (3, 2, 3, 0, 1, 0)
3. NJU Mobile 6 pkt. (0, 3, 1, 2, 0, 0)
Klucz Mobile 6 pkt. (0, 3, 1, 0, 0, 2)
TuBiedronka 6 pkt. (0, 1, 0, 3, 0, 2)
6. Virgin Mobile 5 pkt. (0, 3, 1, 1, 0, 0)
7. Lajt Mobile 4 pkt. (1, 1, 1, 0, 0, 1)
8. Play 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Red Bull Mobile 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
WRodzinie 4 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 2)
Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Izzi Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
13. Plush 3 pkt. (0, 0, 1, 0, 0, 2)
Heyah 3 pkt. (0, 0, 1, 0, 0, 2)
Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 1, 0, 0)
16. T-Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 3)
Tijara Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 0)
18. Plus 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 2)
Lycamobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 2, 0)
20. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11321 informacji na tej witrynie.67 komentarzy do “PREMIERA: Orange znowu najlepszą siecią”

 1. marco Odpowiedz

  Warto jeszcze dodać że każdy użytkownik Orange dostaje zupełnie za darmo 10 GB na miesiąc zupełnie za darmo po wysłaniu darmowego sms-a w związku z obecną sytuacją. Tak było w marcu i kwietniu. Nie wykluczam że może się zdarzyć również w maju ale to dopiero czas pokaże.

  • Kamil

   I jeszcze do tego 5 dni No Limitu za free z okazji majówki, naprawdę fajna sieć ten Orange 🏆

  • Kamil

   Fajna sprawa, Orange wlasnie oferuje 5 GB za 1 PLN znowu z przelicznikiem 1 GB/1 PLN, zasluzony lider My mobile RANKING

 2. marco Odpowiedz

  Z tym 5 dni no limitu to bym się jeszcze wstrzymał. Wszyscy pamiętamy taką promocję z okazji wiosny gdzie po aktywacji takiego no limitu na 5 dni osoby posiadające włączony pakiet no limit (bez mms) tracili wszystkie zgromadzone Gb. Nie sprawdzałem jak jest teraz ale na pewno bym się wstrzymał z uruchomieniem usługi do pierwszych komentarzy osób które taką sytuacje już miały.

 3. Brus Odpowiedz

  20 lat 21- go wieku i takie bzdety.W lajce za 20 zł mamy chyba wszystko,a jest prawie ostatnia.Dawno tu nie zaglądałem….Szkoda gadać.Kilka drobnych tricków i wygrywa ten co powinien. Żegnam

  • Kamil

   Przecież lajt mobile ma bardzo wysoka pozycje w zestawieniu, nawet lepsza od Play i to jest wielki sukces (!)

  • Kamil

   Lycamobile zdobyła dwa ważne punkty w podkategorii No Limit i na tym koniec niestety 😐

 4. von Odpowiedz

  BRUS ma racje,w T-Mobile co tydzien za free 10Gb daja a Kamil tylko podnieca sie orenżada ,tez wychodze stad ,szkoda czasu na te bzdury

  • Kamil

   T-Mobile zgarnął trzy oczka w ostatniej podkategorii VAS, także w czym problem? 🤔

  • Kamil

   Nigdy nie mów nigdy typie. Justin Bieber Never Say Never 👌

  • szotyi

   Lejek 15 na 15 jest wystarczający do korzystania nawet video hd jesli sa to inne serwisy niz z zakresu supernetvideo. !5 mbps wystarcza do normalnego otwierania stron w smartfonie , nawet na laptopie jesłi robicie hot spota.
   Kamil chyba nie łapie że na YT i kilka innych jest automatyczny lejek 1,5 na 1,5 mbps. Załacza sie automatycznie przy otwarciu strony z zakresu usługi supernetvideo.
   Poza tym lejka nie ma jesłi kupisz inny pakiet internetowy z tych starych ( sam internet ) to nie masz lejka ale wtedy nie możesz miec aktywnego no limitowego.

  • szotyi

   Co lepiej mieć gdy oglądasz serwisy wideo ? orange za 30 zł i w sumie z bonusem 30 GB czy tmobile 10 GB z supernetem bez limitu transferu?

  • Kamil

   Nie wyobrażam sobie płacić za neta w telefonie i nie mieć pełnej fabryki typu 100 Mb/s jak w A2Mobile 🚀

  • szotyi

   Ale mając a2mobile możesz zuzyć 30 GB potem lejki . Mając ornge 30 GB i lejek . W tmobile możesz tak zrobić że lejka nie bedzie gdy nie zużyjesz pakietu 10 GB ( teraz przez internet doładuj a 10 GB gratis do końca roku a jeszcza w aplikacji happy fridays kolejny internet rozdają) plus opcja niezjadajaca pakietu na wybrane serwisy wideo. Nie zrozumiesz tego . Tmobile pozwoli na ogladanie jutjuba na ponad 10 GB a transfer zostaje ci na koncie Nie rozumiesz tego bo masz opcje na którą sie żalisz a jednak chwalisz mimo niedogodności. 15 mega starcza na normalnie przegladanie statycznych stron. Czego jeszcze nie rozumiesz? Masz dziecinne podejście – fabryka typu 100 mega których i tak nie uzyskujesz.
   Ja widze że nie pojąłes mechanizmu tmobile .

  • Kamil

   Jak zaczniesz ściągać gry z Google Play dla testów to nie starcza 50 Mb/s, wierz mi 🛍

   PS, jako ciekawostke dodam, że w tym miesiącu zużyłem 30 GB danych także powinienem się zainteresować No Limit od Lycamobile, ale z uwagi na doświadczenia słabej jakości w A2Mobile raczej podziękuję

  • uga riki buga tiki

   U mnie nawet najlepszy plus wyciąga 16 więc kaganiec timobajla mi zwisa i powiewa.

  • szotyi

   Kamil masz a2 mobile i narzekasz? A niedawno chwalełeś . Chorągiewko. A te gry można ściągnąc tez przy 15 mbps tylko trwa to 3 minuty dłużej. Straszna tragedia.

  • Kamil

   Powodzenia. Ja sie nastawiam pomalutku na 1 Gb/s zarowno po Wi-Fi jak i 5G mordeczko 😉

  • Derick

   Kamil sugerujes ze szykujesz sie do nabycia smarta ktory w przedsprzedazy kosztuje 5 300 pln? Do czego takiego smoka wykorzystasz,.. do gier? Sa lepsze topowce dedykowane do gier i to za polowe ceny np., Pocophone x2. Doplacac za marke drugie tyle to tylko lemingi takie jak Ty potrafia. Sony nie jest juz tym samym co bylo kiedys. Chyba ze dostaniesz smarta od Sony w prezencie za marketing. 😀

 5. Klient Orange Odpowiedz

  Zanim ktoś zdecyduje się doładować konto na rok aby mieć 1TB danych, informuje że oferta jest dostępna jedynie dla abonentów którzy aktywowali swój numer telefonu w Orange na kartę przed 19.09.2019

  • von

   ale Kamil slepy i głuchy i orange winduje na 1 miejsce za oferte która działała w tamtym roku

  • KLIENT Orange

   Nie miałbym pretensji do autora, bo jak widać na moim przykładzie nie wszystko da się sprawdzić i opieramy się jedynie na komunikatach od operatorów i wiedzy (raczej nie-wiedzy) pracowników salonów.
   Często nawet w regulaminie danej usługi ciężko coś znaleźć.
   Dopiero jak próbuje się jej używać to wychodzi w praniu (więc zawsze jakieś ryzyko).
   Zapewne podobnie sprawa się ma z prędkościami, ilością danych i dopiero osoby które zaczną czegoś używać mogą rzetelnie coś powiedzieć.

  • Kamil

   Znajomy to rozbił na dwa doładowania i dzialalo

  • Klient Orange

   Nie chodzi o ilość doładowań, bo zapewne można doładować za 1000zł. Chodzi o to że nie pozwala włączyć takiej usługi.
   Sam zostałem w grudniu (prawdopodobnie z niewiedzy pracowników) wprowadzony w błąd i przeszedłem na Orange Free na kartę mając nadzieje że uruchomię sobie 1TB.
   Tydzień temu składowałem konto na rok, i po próbie uruchomienia dostałem SMS o treści „ że oferta jest dostępna jedynie dla abonentów którzy aktywowali swój numer telefonu w Orange na kartę przed 19.09.2019”.
   Może reklamować to jakoś w Orange, ale pewnie marne szanse bo „obietnic” pracowników nie udowodnię.

  • adiko

   Autor oczywiście bajki opowiada, oferta dalej jest dostępna, tyle że po tej dacie co wspomniał za 360 zł zamiast 300 zł, ci co mają nr w orange do tej daty mają wciąż po starej cenie do aktywacji, ale i tak się to nie opłaca jak ktoś ma stary Nolimit z +1GB. ja 1 TB mam już po 4 miesiącach(służy za net domowy)

  • Kamil

   Otóż to, korporacyjny szum innowacyjny 👌

 6. marco Odpowiedz

  Gdyby ktoś chciał dodatkowo 10 Gb w Orange na kartę 10 GB, zupełnie za darmo, ważne do końca maja to wystarczy darmowy sms o treści 10 GB na nr 80820. Za darmo i bez haczyków, polecam wszystkim użytkownikom Orange na kartę 🙂

  • Kamil

   Zasłużony lider My mobile RANKING 🏆

 7. marco Odpowiedz

  Gdyby ktoś chciał dodatkowo 10 Gb w Orange na kartę 10 GB, zupełnie za darmo, ważne do końca maja to wystarczy darmowy sms o treści 10 GB na nr 80820..

  • Kamil

   Orange i bez tego bonusu za free sobie znakomicie radzi 🙂

 8. Kamil Odpowiedz

  Aby kupic ten pakiet 20 GB za 10 PLN trzeba robic jeszcze cos innego typu doladowanie?

  zrodlo: My mobile miniRESEARCH (na telefonie)

  • Kamil

   Nie pamiętam, więc pytam, ale znając życie tak jest i pewnie trzeba zrobić wpierw doładowanie 😐

  • Nikttaki

   Tak na logikę to jak masz zero na koncie to pasowałoby doładować. Czyż nie?

  • Kamil

   W regulaminie tego pakietu 20 GB za 10 PLN nie widzę info o karciarzach, ale jeśli jest dostępne to Plus, Plush i lajt mobile mają fajny przelicznik 0,50 PLN za 1 GB

   Więcej szczegółów na:

   https://www.plus.pl/zostanwdomu-pakiety

  • Kamil

   PS, juz widze. Trzeba tylko kilknac zakladke AJAX TABS i jest Pre-paid 😉

 9. Klient Orange Odpowiedz

  Errata do moich problemów z uruchomieniem pakietu z 1TB danych.

  Udało mi się to zrobić dopiero po kontakcie z Orange. Doradzono mi abym spróbował poprzez SMS z odpowiednim kodem. Poszło…

  Wcześniej chciałem zrobić to aplikacją i nie działało. Chyba wszystko musi się dotrzeć. Ale najważniejsze, że działa.

 10. Kamil Odpowiedz

  Tak naprawde za jakosc sieci A2Mobile powinno miec -3 pkt, wczoraj znowu mialem problemy z internetem w A2Mobile po skonczonym treningu z Endomondo, przez co nie moglem zrobic animacji achievmentu w Relieve, dopiero reczne dodanie akcji pomoglo. Zapewne drugie, czyli zaszczytne -2 pkt mialoby Lycamobile 😐

  • Kamil

   Tymczasem wskutek uruchomienia 5G Plus i jego MVNO mogą podskoczyć notabene z A2Mobile wlacznie wlasnie…

 11. marco Odpowiedz

  Polecam artykuł na konkurencyjnym portalu dotyczący testów 5G Plusa i wyciągniecie wniosków.
  Poza tym od dziś po doładowaniu konta przez stronę Orange w taryfie Free dostajemy 2 razy więcej GB. Np po doładowaniu za 25zł mamy 30 Gb (2 x 15) +5 Gb za doładowanie przez stronę a więc mega dużo 🙂

  • Nikttaki

   Inne wnioski niż innowator wizjoner?

  • Kamil

   Wiadomo juz czy siec 5G dziala tez na MVNO Plusa, mianowicie a2mobile i lajt mobile?

   PS, zdecydowanie wizjoner lepszy niz klepacz kodu, sorry newsow. Patrz na upadek tech rynku medialnego w Polsce pod wzgledem jakosci na rzecz ilosc 😐 My-mobile.pl w tej chwili to #1 #original_content cos jak Orange w My mobile RANKING, prawdy nie oszukasz 😉

  • Nikttaki

   Kamil weź się nie ośmieszaj. Dobra?

 12. marco Odpowiedz

  Niestety nie mam dobrych wieści jeśli chodzi o Orange w kartę w kwestii skarbonki. Dziś doładowałem konto i niestety nic nie dostałem do skarbonki. Według informacji na konkurencyjnym portalu usługa została „cichaczem” zamknięta wczoraj 🙁
  Podobno zgromadzone środki można wykorzystać do końca roku.

  • Kamil

   Nic nie moze wiecznie trwac jak w tej piosence…

  • Kamil

   Ale i tak bez tej promocji Orange #1 w My mobile RANKING

 13. Kamil Odpowiedz

  W koncu coś się ruszy w kwestii VAS dzięki uruchomieniu 5G, a i z czasem w podkategorii jakość sieci 🚀

  • Kamil

   No i troche sie ruszylo…

   My mobile RANKING juz zakodowany, bedzie sie dzialo! 🙂

 14. Wojtek Odpowiedz

  Orange liderem? Chyba sobie jaja robisz, najdroższa sieć i w dodatku złodzieje. Każda inna sieć ma no limit z pakietem danych za 25zł lub mniej, a w orange za to samo 30zł

 15. StopUstawie_447 Odpowiedz

  Orange ma słabą ofertę na tle konkurencji, bo bierze więcej ziko za te same usługi, które gdzie indziej są taniej. Dla mnie najtaniej wzgledem tego co dostaje wychodzi Play. Zabojadom z Orange nie będę sponsorował szampana za nic.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt