Śmiech na sali, iPhone SE (2020) najlepiej się sprzedaje w Japonii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Śmiech na sali. Taki komentarz możemy przeczytać na jednym z portali technologicznych w kontekście ogłoszenia faktu hitem sprzedaży modelu smartfona Apple iPhone SE (2020) w Japonii po 3Q/2020. Model ten bowiem zgarnia aż 26% rynku w kraju kwitnącej wiśni. Można to rozumieć inaczej. Japończycy są narodem oszczędnym w dobie niepewnych czasów pandemii.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W nich tak naprawdę nikt nie ma gwarancji zatrudnienia, no może z wyjątkiem relatywnie bezpiecznego sektora państwowego (publicznego). Każdy w zasadzie z dnia na dzień może stracić pracę, o czym boleśnie przekonuje się chociażby branża fitness czy hotelarska. Apple iPhone SE (2020) z szybkim procesorem wygląda bardzo staro z tym designem iPhona 6. Mimo to znajduje spore grono zadowolonych odbiorców, co może dziwić.

Kultura japońska to zupełnie inny świat. Hotele kapsułowe są tego najlepszym dowodem, niedostępne w zasadzie nigdzie indziej na masową skalę w celu maksymalnej oszczędności przestrzeni. Japonia to także kolebka technologii oraz marek najwyższej jakości. Wystarczy nadmienić znakomitych producentów jak Sony, Technics, Panasonic czy Toshiba. Kiedyś wręcz był mit wszystkiego co dobre od japońskich dostawców sprzętu RTV.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt