PREMIERA: Sekcja Disney dostępna jeszcze w HBO GO [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa HBO GO na coraz rzadziej używanej (względem zdobywających masową popularność aplikacji) dedykowanej witrynie internetowej bardzo sprytnie promuje filmy Disney za sprawą specjalnej sekcji z wielkim logo. Gracz VOD oczywiście zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, iż lada moment do Polski wejdzie Disney+ i będą nici z jego treści w bibliotece filmów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wcześniej podobny zabieg mogliśmy obserwować w zakładce Disney w aplikacji HBO GO, na którą narzekają w sposób masowych użytkownicy. To nie wszystko, możemy bezpośrednio przejść za sprawą podstrony do jego produkcji na www.hbogo.pl/kids/disney. Wracając jeszcze na koniec do tematu loga to HBO GO usunęło znak wodny z treści wideo wyświetlanych w usłudze VOD, co dla internautów były sporym zaskoczeniem.

Wskazuje na to chociażby analityka statystyczna My mobile oraz ich poszukiwania w wyszukiwarce Google. W praktyce naprawdę dziwnie się ogląda najlepsze filmy z Hollywood bez dumnego HBO w prawym górnym rogu. Wszystko teraz sprawia wrażenie jakiejś dziwnej pustoty. Z pewnością HBO GO poszło w tej materii śladem Netflix oraz Amazon Prime Video. Dziś tylko aplikacja TVP VOD wyświetla logo TVP jak w telewizji.

(fot. HBO/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY JEDYNY I NIEPOWTARZALNY IVAN (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Sekcja Disney dostępna jeszcze w HBO GO [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt