PREMIERA: Sanatorium Miłości, ostatni ciekawy program współczesnej upadłej telewizji [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Obserwując świat dookoła nas można dojść do wniosku, że telewizja jest w stanie agonalnym. Wśród młodych ludzi oglądanie odbiornika wygląda zawsze tak samo. Po włączeniu telewizora szybko zmieniamy źródło sygnału na inne HDMI od Apple TV, a następnie uruchamiamy usługi streamingowe od takich gigantów jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video czy YouTube.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Komercyjnej telewizji wręcz się nie da oglądać od natłoku reklam lub programów w stylu hotel na rajskiej wyspie promujących rozwiązłość w relatywnie konserwatywnym kraju. Polska to nie jest liberalna Ameryka (mocno promowana w produkcjach oryginalnych przez platformę Netflix) czy Francja. Jest jednak jeden program całkiem udany. Chodzi o Sanatorium Miłości emitowany w niedzielnym wieczorze, czyli klasycznym prime time.

Bez wątpienia jest to aktualnie największy hit telewizji linearnej z ramówką. Posiada on nawet swoistego rodzaju przekaz z misyjnością w tle. Kiedyś był nim rodzinny serial M Jak Miłość również od Telewizji Polskiej, ale bardzo mocno przez lata stracił na jakości. Poszedł niestety w stronę sensacji rodem z produkcji Na Wspólnej od TVN, choć tam już dochodzi do tworzenia treści typu lol content wzorem YouTuberów. Sanatorium Miłości jest zaś dostępne w serwisie TVP VOD www.vod.tvp.pl/website/sanatorium-milosci,40374338.

(fot. TVP/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SANATORIUM MIŁOŚCI (DRUGI ODCINEK)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt