PREMIERA: Apple TV, przyszłościowy zakup

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Apple TV bez wątpienia jest dużo bardziej przyszłościowym zakupem na tle przystawki z Android TV. Idealnym przykładem jest produkt Apple TV 3rd, który owszem stracił dostęp do HBO Now w Stanach Zjednoczonych. Mimo wszystko na przestrzeni tych lat urządzenie sporo zyskało. Na początku bowiem miało w Polsce w zasadzie usługę tylko YouTube oraz kopiowanie obrazu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To w sumie dzięki AirPlay działało na Apple TV 3rd HBO GO. Z biegiem czasu jednak wszystko się diametralnie zmieniło. Doszedł bowiem Netflix w polskim wydaniu czy w ostatnim (debiut w 2017) roku Amazon Prime Video. Aż chciałoby się powiedzieć, prawdziwa amerykańska telewizja premium w polskim salonie na tle upadającej telewizji z słabymi pozycjami typu paradokumenty z dwudziestą edycją talent show na czele.

Swoistego rodzaju wisienką na torcie było również trzecie, w dodatku darmowe swego czasu Apple TV+ (w nich całe sezony seriali typu Dickinson i Servant czy kapitalne Little America), czyli nowa usługa streamingowa giganta z Cupertino. Konsumenci Android TV o podobnych gratisach mogą tylko pomarzyć. Często też telewizory z tą platformą szybko tracą wsparcie po zakończeniu okresu gwarancyjnego odbiornika. Apple TV HD (4th) oraz 4K zyskało natywne aplikacje Player (telewizja TVN) z Ipla (treści stacji Polsat).

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Apple TV, przyszłościowy zakup”

  1. Kamil Odpowiedz

    Pamiętam jak kupowałem Apple TV w celu obejrzenia max 2x filmów tygodniowo jako bajer, a w tej chwili non stop chodzi wieczorem zamiast kablówki. Rewolucja w salonie 😱

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt