PREMIERA: Apple TV 3rd może być stopniowo wygaszane

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chyba czas zacząć się powoli żegnać z rewelacyjnym urządzeniem Apple TV 3rd. Według doniesień zagranicznych mediów dochodzi bowiem do negatywnej sytuacji usuwania aplikacji. Tak własnie się stało z pozycją wbudowaną o nazwie HBO GO, na której brak w Polsce mocno narzekało My mobile. Przez co trzeba się bawić każdorazowo w klonowanie obrazu za pomocą funkcji AirPlay.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Co prawda takie zdarzenia mają miejsca na amerykańskim rynku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zadziałał efekt domina. Pod tym określeniem należy rozumieć wygaszanie innych tytułów standardowych. Ależ to byłby ból, jakby Apple TV 3rd usunęło aplikację Netflix. Chyba w tej chwili jest ona kluczowa obok YouTube. Bez ich istnienia na dobrą sprawę przystawka multimedialna nadmieniona wyżej nadaje się na śmietnik.

Z drugiej jednak strony Apple między wierszami daje do zrozumienia, że powoli czas na wymianę na nowszy model (mimo czterech lat na karku wciąż cieszy konsumenta w salonie jak pierwszego dnia) jakby to powiedziała piosenkarka Kasia Klich. Szkoda tylko, że ten nowszy model ma zdecydowanie gorszy pilot. Już nie mamy tego mistrzostwa designu rodem z kultowego odtwarzacza iPod z jakże charakterystycznym pokrętłem.

(fot. Apple/HBO/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Apple TV 3rd może być stopniowo wygaszane”

    • Kamil

      Boję się tej wątpliwej jakości Androida i problemów z Netflix w HD, a dwa za chwilę mam Apple TV+ za free po zalogowaniu się do konta iTunes jak podaje zrodlo My mobile RESEARCH 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt