PREMIERA: Aplikacja HBO GO teraz bez znaku wodnego z logo HBO [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Oglądając po dwóch miesiącach przerwy HBO GO wskutek stosowania systemu naprzemiennego z Netflix oraz Amazon Prime Video (znacznie obniżającego średnie miesięczne koszty platform VOD typu premium) człowiek momentalnie odkrywa pewne nowości. Otóż aplikacja usunęła znak wodny z logo HBO podczas oglądania treści wideo. Być może jest to mała przymiarka do wejścia HBO Max w Polsce.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I pomyśleć, że niemal równy rok temu serwis My mobile mocno chwalił ten jakże subtelny szczegół z widocznym na obrazie logo HBO. Człowiek bowiem na momencie miał wrażenie z obcowaniem marki premium. Któż z nas nie pamięta w czasach świetności telewizji kablowej, jeszcze analogowej (ach te czarne paski zakodowania z działającym dźwiękiem) jak miał filmy z Hollywood w HBO na tle papki z powtórkami lub kinem klasy B w telewizji.

Wracając do tematu artykułu to wielka szkoda, że użytkownik aplikacji nie ma w przełączniku opcji ustawień wyświetlaj logo. W efekcie lepiej oglądałoby się treści z Netflix z napisem w prawym lub lewym górnym rogu. Jeszcze do tego dochodziłby znacznik ORIGINAL dajmy na to podczas produkcji oryginalnych z genialnym serialem Gambit Królowej na czele czy PREMIERA w momencie debiutu finałowego odcinka Od Nowa w HBO.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU SONIC (HBO GO)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU NORMALNI LUDZIE (HBO GO)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.8 komentarzy do “PREMIERA: Aplikacja HBO GO teraz bez znaku wodnego z logo HBO [My mobile TV]”

 1. Kamil Odpowiedz

  Łyso się oglądało kapitalny serial Od Nowa bez logo HBO GO z lokacja w New York City, niech wraca jak najszybciej na szklany ekran ten znaczek premium 📺

  • OperatorzyZwrócąPiniądzePrePaid

   kup se naklejkę i przyklej na ekran TV w telefonie też tak możesz.

 2. Sebastian Odpowiedz

  Wreszcie usunęli to dziadostwo jak logo tv oled przynajmniej tak nie cierpią. Po co komu logo!!!

  • GaduAir

   Kamil Adidasa ma nawet na szkłach/pastikach okularów przeciwsłonecznych…Na lampach auta też zapewne logosy ma wypalone, Audi specjalnie dla niego „stworzyło” laserowe ledy a przy otwieraniu drzwi na asfalcie podświetla mu ssię Kamil by Mercedes&Bajleron 😉

   Co kto woli i lubi.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt