PREMIERA: Miła niespodzianka, Amazon Prime Video już dostępne w Apple TV 3rd

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kapitalna przystawka Apple TV 3rd została wycofana już jakiś czas temu ze sprzedaży. Cechowała się ona znakomitą ceną jak na standardy giganta z Cupertino. Kwota 399 PLN nawet jak dla Apple wydaje się być całkiem niska. W zamian otrzymujemy dostęp do świetnej telewizyjnej platformy z dostępem do YouTube czy Netflix w zadawalającej jakości Full HD połączonej z opcją AirPlay.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest to nic innego jak funkcja klonowania obrazu z telefonu na dużej matrycy. Teraz firma Apple zgodnie ze swoimi zapowiedziami z wrześniowej konferencji, udostępnia również dla Apple TV trzeciej generacji dostęp do Amazon Prime Video. Tam niestety nie ma możliwości normalnej instalacji aplikacji jak chociażby w Apple TV 4th o najnowszym Apple TV 4K już wręcz nie wspominając. Możemy co najwyżej poukrywać dane usługi.

W efekcie użytkownicy leciwego Apple TV 3rd mogą śmiało oglądać taką hitową produkcję z ogromnym budżetem rzędu kilku milionów złotych za odcinek chyba najlepszego programu motoryzacyjnego świata, czyli The Grand Tour będącego tak naprawdę odświeżoną wersją kultowego Top Gear emitowanego na antenie brytyjskiego BBC (oryginał bez trójki dziennikarzy z charakterystycznym poczuciem humoru jest w zasadzie cieniem samego siebie). To właśnie on jest kołem napędowym Amazon Prime Video.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY THE GRAND TOUR W AMAZON PRIME VIDEO

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Miła niespodzianka, Amazon Prime Video już dostępne w Apple TV 3rd”

  1. sev3 Odpowiedz

    A tym Prime jest jakiś okres darmowy? Czy można chociaż przejrzeć szczegółowo ofertę bez płacenia?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt