PREMIERA: Hejter to tak naprawdę największy fan

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W branży technologicznej panuje po dziś dzień określenie hejterów Apple, którzy nigdy nie używali dajmy na to iPhona dłużej niż na ladzie w sklepie. Nie przeszkadza im to później w krytykowaniu marki w internecie. Prawdziwa hipokryzja aż chciałoby się powiedzieć. Aby móc się w ogóle wypowiadać o firmie z logiem kultowego nadgryzionego jabłka, trzeba kupić dla testu choćby iPhona 5S. Teraz z oczywistych względów lepszym wyborem jest Apple iPhone SE (2016) z wsparciem iOS 14.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto przy okazji spojrzeć na hejterów ciągle narzekających na twórców tzw. digitalowych artystów. Z psychologicznego punktu widzenia wkładają oni dużo pracy. Chodzi o wysiłek już samego komentowania, gdzie trzeba stukać na klawiaturze, a później przejść proces weryfikacji antyspamowej z matematycznym równaniem. To całkiem sporo na tle Disqusa, czyli systemu komentarzy dominującego w serwisach internetowych. Ponadto ich ilość mocno spadła nawet na portalach z milionami czytelników.

Choć to akurat jest pochodna spadającej jakości publikowanych treści, głównie przepisywanych newsów z zagranicznych mediów na akord bez jakiejkolwiek analizy z strony autora. Morał tej historii jest prosty. Hejter to tak naprawdę największy fan, który żywo i emocjonalnie reaguje na publikacje. Najgorsze co może być to obojętność. To samo widzą algorytmy łapek w górę czy w dół na YouTube (stąd YouTuberzy sprytnie proszą nawet o negatywne łapki, ponieważ Google dostaje sygnał o angażującej treści).

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt