PREMIERA: Antyfan

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To jest niezwykle interesujące zjawisko psychologiczne. Po pewnym czasie bowiem przestajemy lubić pewnych twórców. Te bardziej radykalne osoby z największych fanów stają się wręcz hejterami. Weźmy na przykład osobę, która przestała oglądać YouTuberów Nieantyfan czy Mobzilla wskutek ciągle tych samych powtarzalnych scenariuszów na filmy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie przerzuca się na amerykańską scenę z MKBHD na czele. Co ciekawe, jakby na przekór niniejszego przykładu coś zaczęło się zmieniać na lepsze. Najnowsze klipy zarówno Nieantyfana oraz Mobzilli to nareszcie odejście od nudnego schematu trzymania w dłoni telefonu oraz opowiadania o jego super hiper fantastycznych funkcjach. Takich antyfanów nie brakuje w szeroko rozumianej branży artystycznej.

Nie można bowiem zadowolić wszystkich. Jest to normalne zjawisko w kulturze i sztuce. Choćby nie wiadomo jak piękne było dzieło, zawsze znajdzie się jakiś krytyk. Często podobny motyw ma miejsce w sporcie, gdzie dany zawodnik przechodzi do zwaśnionego klubu (najczęściej derbowego odwiecznego rywala). Przez to później na trybunach otrzymuje potężną porcję gwizdów od kibiców w momencie wejścia na obiekt.

(fot. MKBHD)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt