PREMIERA: GPS tym razem zadziałał w środku galerii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po raz kolejny okazuje się, że życie pisze najlepsze nie tylko scenariusze filmowe, ale i również pomysły na oryginalne treści w My mobile niedostępne nigdzie indziej. Tym razem opisywana historia wydarzyła się naprawdę. Chodzi o trening pieszy (z wykorzystaniem lada moment upadłej aplikacji Endomondo) o długości łącznej 12 km z uwagi na zbyt duże chłody na rowery.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ku zaskoczeniu właściciela Sony Xperia 10 bezproblemowo wyświetlała trasę przebytą na terenie galerii Auchan Kometa. Wcześniej tam gubiła zasięg GPS. Teraz działał znakomicie. Nawet wyznaczył podobną ścieżkę w środku sklepu od stoiska RTV z telewizorami poprzez pieczywo i soki na samym końcu plus oczywiście kasę z wyjściem od drugiej strony. Co ciekawe, dopiero standard Bluetooth 5.1 będzie wspierał GPS wewnątrz budynków.

Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, iż wcale Sony Xperia 10 nie posiada tej wersji niebieskiego zęba. Smartfon dysponuje Bluetooth 5.0. W efekcie ten argument odpada. Zawsze można było uznać, że dana galeria handlowa wdrożyła nowoczesne bezprzewodowe technologie monitorowania klientów. Z drugiej jednak strony być może moduł w płycie głównej telefonu ma nadajnik GPS najzwyczajniej w świecie silniejszy na tle Xperii XA.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt