PREMIERA: Bardzo spadła liczba komentarzy w internecie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdy portal Onet wyłączał komentarze, jego włodarze taką decyzję argumentowali spadająca praktycznie do zera aktywnością czytelników. Mało kto później bawił się w wyrażanie opinii. Do tego należy doliczyć czas polegający na ich moderację, czyli usuwanie wulgarnych wpisów internautów. Coś w tym jest. Podczas researchu jak na dłoni widać dramatyczny spadek liczby komentarzy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nawet portale z milionową widownią na porządku dziennym mają sytuację, w której większość artykułów zawiera okrągłe zero komentarzy. Oczywiście po części jest to ich wina, ponieważ w sposób hurtowy przepisują informacje na akord. Rekordziści potrafią nawet publikować 47 publikacji na dobę marnej jakości. Takie są fakty, a dokładniej mówiąc udane próby hakowania wyszukiwarki Google. Ona lubi ilość, nie jakość.

Aż chciałoby się powiedzieć niestety wielka szkoda. Kiedyś blogosfera miała drugie życie często właśnie w komentarzach. To one ubarwiały opublikowany tekst. Teraz to zanika. Dotyczy to nawet dobrych miejsc internetu, gdzie poziom relatywnie od lat rośnie, natomiast nie przekłada się to w żaden sposób na ilość komentarzy. Może w przyszłości wróci jeszcze gorąca dyskusja w komentarzach jak to jest chociażby na YouTube.

(fot. Tabletowo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt