Trolle internetowe to bardzo dobrze opłacany zawód w Rosji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Według telewizji informacyjnej TVN24 Biznes i Świat, bycie trollem internetowym to bardzo intratne oraz dochodowe zajęcie. Rosyjskie władze podobno płacą im powyżej średniej krajowej. W przypadku tego kraju jest to suma około 500 dolarów. Z pewnością i sporo Polaków podjęłaby pracę w charakterze trolla internetowego za pensję rzędu 2.100 PLN na rękę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wzmożoną aktywność rosyjskich trolli mogliśmy obserwować na komentarzach ukraińskich serwisach internetowych tuż przed aneksją Krymu. Ich opinie były bardzo dziwne i zawsze zachwalały Moskwę. Ostatnio na tapecie mediów z całego świata są rosyjscy hakerzy, którzy mieli mieć ogromny wpływ na zmanipulowanie wyników wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. USA nawet wydaliło z kraju ważnych dyplomatów.

Przeglądając polski Internet takich trollów jest cała masa w serwisie YouTube. Tragiczny poziom niektórych komentarzy, jeśli nie większość pod filmami jest tam wręcz porażający. To samo można powiedzieć o portalach plotkarskich. W nich aż roi się od wulgaryzmów i niepochlebnych opinii. Swego czasu w kraju nad Wisłą oskarżano pewne partie polityczne o zatrudnianie trolli internetowych piszących sztuczne komentarze.

(fot. Internet/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12779 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “Trolle internetowe to bardzo dobrze opłacany zawód w Rosji”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt