PREMIERA: Pandemia mocno spowolniła mobilny Internet w Polsce

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega wątpliwości, że pandemia koronawirusa mocno spowolniła średnie prędkości mobilnego internetu w Polsce. Do tego dochodzi rzecz jasna coraz powszechniejsza praca zdalna. Idealnie ten stan rzeczy widać jak porównamy transfery z zeszłym miesiącem (październikowym) chociażby w notowaniu My mobile RANKING. Spadki wynoszą nawet 3 Mb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak było w przypadku Play (z około 27 Mb/s do 24 Mb/s). T-Mobile natomiast notuje 2 Mb/s spadek formy (z 34 Mb/s do 32 Mb/s). Nieco lepiej jest w Orange, ponieważ zjazd u niego wynosi odpowiednio 1 Mb/s (z 34 Mb na 33 Mb/s). Oczywiście dalej bardzo mocno Plus goni Play i być może już w listopadowym zestawieniu Speed Test przegoni fioletowego telekoma. Wszak jego prawdziwe 5G do czegoś zobowiązuje.

To dlatego tak ważny jest rozwój sieci nowej generacji. Ta obecna niestety mocno jest zapchana. 4G to relikt przeszłości i czy nam się podoba czy nie, musi odejść do lamusa jak w 2023 roku poczciwy standard 3G z 2G na czele (a wraz z nimi feature phony). Więcej szczegółów możemy śledzić sami na podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/pazdziernik-2020.

(fot. Wikipedia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Pandemia mocno spowolniła mobilny Internet w Polsce”

  1. marco Odpowiedz

    Korzystam z Orange i w ogóle nie zauważyłem spadków. Wszystko działa poprawnie. W Play są spadki ponieważ jest to modna sieć wśród młodych a więc osób najbardziej korzystających z internetu.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt