PREMIERA: Kilerów dwóch i najwyższa pozycja Lajt Mobile w historii My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 2,25 na 6)
Loading...

Kilerów dwóch to najlepsze określenie sytuacji w październikowym notowaniu My mobile RANKING. Chyba pierwszy raz ma miejsce wygrana dwóch sieci komórkowych w zestawieniu najlepszych graczy na kartę. Tym razem triumfują wspólnie Orange z A2Mobile. Nieco symbolicznie żółtą koszulkę lidera (podświetlenie tła) ma zaś francuski telekom.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba bowiem zawsze promować, choćby symbolicznie zawodnika atakującego rywala (tzw. ofensywa na tle defensywy). Swoją drogą to niesamowicie pasjonująco zapowiada się nam walka o miano najlepszego operatora w całym 2020 roku. W tej chwili stan rywalizacji wynosi bowiem 5:6 dla wciąż dla przegrywającego Orange z A2Mobile, choć zaledwie miesiąc temu było to 4:5. To nie koniec wszystkich smaczków.

Lajt Mobile wskutek uruchomienia technologii 5G wskoczyło niespodziewanie na najwyższe piąte miejsce w My mobile RANKING. To wielki sukces tej małej wirtualnej sieci komórkowej MVNO. Oczywiście jeszcze Plus z Plush wprowadzili łączność 5G dla karciarzy, ale ich szósta lokata na tle poprzedniej siódmej nie brzmi już tak mocno okazale. Lajt Mobile bowiem awansował z odległej czternastej pozycji na piątą, czyli o dziewięć oczek w górę. W efekcie ma najbardziej imponujący wzrost. Więcej szczegółów poniżej.

(fot. Orange/A2Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto Play z Red Bull Mobile stracili ważne trzy oczka.

1. Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii znowu mieliśmy spore zamieszanie. Otóż Plus z Plush wprowadzili niezwykle atrakcyjny pakiet wakacyjny 60 GB za 15 PLN ważny aż 90 dni. Przez to zamienił się pozycjami z Orange. Ten ostatni, co już zostało nadmienione daje podobne rozwiązanie bezpłatnie, ale tylko na 5 dni. Powinno więc wystarczyć na jakiś krótki weekendowy wyjazd, aczkolwiek wtedy zapewne większość osób będzie wolała się delektować nowymi widokami na tle rozmawiania przez telefon komórkowy czy surfowania po sieci web.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s) – 3 pkt.

2. Plus/Plush (kapitalny pakiet 60 GB za 15 PLN, 0,00024 PLN/1 MB, potem lejek transferu 32 kb/s)

3. Orange (kapitalny pakiet 15 GB za 15 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie była rewolucja. Wskutek braku priorytetyzacji sieci komórkowych, gdzie wirtualni operatorzy mają takie same prędkości (na przykładzie testów Plusa, A2Mobile oraz Lajt Mobile) zdecydowano się jak najbardziej uwzględnić ten fakt. W efekcie zrezygnowano z stosowania handycapów dla tzw. W4 budującej maszty BTS. Na pozycję wicelidera wskoczyło T-Mobile (wspólnie z Heyah) z uwagi na nieobecność lejka 15 Mb/s w wybranych ofertach dla karciarzy. Znowu wzrosły ogólne transfery o średnio nawet 3 Mb/s. Orange tym razem pokonało T-Mobile i ma najszybszy Internet w Polsce. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/wrzesien-2020.

1. Orange/NJU Mobile (około 34,72 Mb/s) – 3 pkt.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka (około 34,19 Mb/s)  – 2 pkt.

3. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile/Tijara Mobile (około 27,07 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku jak zawsze postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane. Z kolei niezwykle mocne ostatnio T-Mobile Go dzięki oferowaniu No Limitu także na serwisy wideo VOD awansowało na pozycję wicelidera.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN) – 3 pkt.

2. T-Mobile (No Limit z 30 GB za 30 PLN, ale połączony z nielimitowanym VOD) – 2 pkt.

3. Lycamobile (No Limit bez MMS z 35 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN) – 1 pkt.

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu na szczyt podkategorii wskoczyli operatorzy Plus, Plush i Lajt Mobile. Wszystko za sprawą oferowania łączności 5G dla zawsze pomijanych użytkowników na kartę. My mobile mocno promuje tę technologię, ponieważ standard 4G jest zapchany. To dlatego w środku dnia ciężko mieć lepszy transfer niż 50 Mb/s, zaś nocną porą 100 Mb/s. Dzięki 5G takie historie odejdą do przeszłości. Prędkości od 500 Mb/s do nawet 1 Gb/s to zupełnie nowa jakość dostępu do super szybkiej mobilnej sieci web.

1. Play/Plus/Plush/Lajt Mobile – 3 pkt. / Play ma ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), również dochodzi włączenie pierwszy raz w historii polskiej telekomunikacji w Pre-paidzie 5G (pod warunkiem rzecz jasna posiadania telefonu z odpowiednim wsparciem) czy rekordowy na rynku lejek 1 Mb/s (jeszcze wyższy od 0,5 Mb/s w A2Mobile), Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, dodatkowo mamy liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem oraz włączenie 5G do oferty na kartę, Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu gra Inoichi Runner, dzięki której zyskujemy dodatkowe bonusowe doładowania za darmo oraz nowe paczki No Limit, do tego dochodzi 5G w Pre-paid

2. Orange/Red Bull Mobile/T-Mobile/Heyah – 2 pkt. / Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), również dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami, w Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, a także bezpłatny Internet w aplikacji, w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, jest nowe rozwiązanie Heyah 01 i powiększone bonusy GB-tów po zasileniu

3. Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie/A2Mobile – 1 pkt. / Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne), SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 12,90 PLN, ponadto mamy darmowy pakiet społecznościowy (Facebook i Messenger)

Ogólna klasyfikacja

W październikowym zestawieniu awansowała szóstka telekomów. Są to kolejno Orange (lider), T-Mobile (zupełnie zasłużenie), Lajt Mobile, Plus, Plush oraz na zasadzie rykoszetu innych Tijara Mobile. Bez zmian natomiast mamy siedmiu graczy, mianowicie A2Mobile (współlider), NJU Mobile, Red Bull Mobile, WRodzinie, Fakt Mobile, Lycamobile czy W Naszej Rodzinie. Peleton znowu siódemki sieci komórkowych miał zaś nielubiane spadki formy. Zaliczają się do tego grona TuBiedronka, Heyah, Play, Virgin Mobile, Klucz Mobile, Mobile Vikings z Izzi Mobile na czele. Pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieję na równie mocno interesujące rozstrzygnięcia za miesiąc.

My mobile RANKING (10/2020) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Orange 9 pkt. (0, 0, 1, 3, 3, 2)
A2Mobile 9 pkt. (3, 2, 3, 0, 0, 1)
3. T-Mobile 6 pkt. (0, 0, 0, 2, 2, 2)
4. NJU Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 0)
5. Lajt Mobile 5 pkt. (1, 1, 0, 0, 0, 3)
6. Plus 5 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 3)
Plush 5 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 3)
8. TuBiedronka 4 pkt. (0, 1, 0, 2, 0, 1)
9. Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Play 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Virgin Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Klucz Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Izzi Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
15. Red Bull Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
WRodzinie 3 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 1)
Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 1, 0, 0)
18. Lycamobile 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 0)
Tijara Mobile 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)
20. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.61 komentarzy do “PREMIERA: Kilerów dwóch i najwyższa pozycja Lajt Mobile w historii My mobile RANKING”

 1. szotyi Odpowiedz

  Przypomne że heyah za 25 zł daje no limit i 35 GB przy doładowaniu na heyah lub w aplikacji . Tu biedronka jest wyżej a daje mniej .
  Z jednej strony lansowane jest nski koszt jednostkowy a z drugiej wysoki limit GB . Sprawia to że ranking staje sie himeryczny i nie oddaje rzeczywistości.

  • Kamil

   Polakowi nigdy nikt nie dogodzi, zawsze źle. Taki naród. My mobile RANKING 🏆 to najlepszy tego typu produkt w kraju, nawet lepszy od Speed Test 🚀

   Ładnie oddaje realia typu spadek formy oraz kryzys w Play u karciarzy 🃏

 2. Marek92 Odpowiedz

  Realny no limit od T-Mobile za 30 zł się opłaca, nielimitowany VOD też jest, jak ktoś coś ogląda seriale chyba głównie to polecam, mi i bez tego się zwraca, Plus + za wprowadzenie swojego 5G ale póki co wiem, że zasięgi nadajników słabiutkie, no ale zobaczymy 😉

 3. Qwerty Odpowiedz

  „My mobile RANKING 🏆 to najlepszy tego typu produkt w kraju, nawet lepszy od Speed Test🚀”

  Ta rakieta jest jak najbardziej na miejscu. Ktoś tu chyba nieźle odleciał 😀

  • Kamil

   Tu masz analizę (My mobile RANKING), a nie suchy fakt (pomiar predkosci) niczym u analityka CIA z serialu kapitalnego Jack Ryan na Amazon Prime Video 📺

  • szotyi

   A jak to wykorzystać w telefonie? Zwłasza ze czesc aktywyje te 120 mając już 60 . Czyli de facto 60 GB miesiecznie w telefonie miesiecznie. To jest kompletnie nie realne a jeszcze jak do tego 15 GB za doładowanie 30 zł i 15 Gb za pakiet 30 zł bez limitu …90 GB miesiecznie za 40 zł. To nawet przebiło juz orange . Lepiej dawac 40 zł co miesiac niż od razu 360 zł. Tylko ja kupiłem te 60 GB i mam zawrotną predkosc 5 mbps. A w nocy to nawet 30 Mbps 9 no ale w nocy to rzadko sie kolrzysta). Prawdopodobie testują tym wydajnosc sieci . No ale czy to lepsze od tmobile 30GB i no limit =30zł z supernetem video w cenie?

  • szotyi

   W regulaminie jest zapis że można miec te 120 GB łącznie z innymi pakietami. Ja aktywuje sobie jak mi sie skonczy 60 GB zupełnie . Tylko dlatego że 15 zł to mało i chce poznać „szybkość” sieci .

  • Kamil

   Do 5G na karte jak znalazł 🚀 Mamy nowego lidera pakietow danych 🏆

  • szotyi

   Bo karciarz wyda 3000 by miec smartona z 5G z zasiegiem wyspowym. A do tego jeszce w plusie musi byc to odpowiedni smartfon . Coraz bardziej odlatujesz kamilu.

  • szotyi

   No i karciarz wyda 1500zł na smartfon z 5g? Czy ty widzisz co piszesz? Przy mikro zasięgu?

  • Kamil

   Zalezy gdzie mieszkasz, ja dla przykladu mam zasieg Play, ale oferta na karte taka jak w My mobile RANKING, inne sieci niestety brak 5G u mnie

  • aero

   Dzięki Kamil nie wiedziałbym o tej promocji niestety doładowałem już Play Solo XL ale za miesiąc wypróbuje Plusa.

  • Kamil

   My-mobile.pl zawsze do uslug 🏆 #1 #innovate #tech #medium #poland

  • szotyi

   Tylko nie zapomnij o umieszczeniu na pierwszym miejscu plusha . Bo prócz tego co w plusie masz tam dodatkowe 10 GB na tiktoka i youtube. Wiec dodatkowa korzyść przewyższająca plusa. No i plush ma dodatkowo „suruj w nocy „=200GB do 1-8 rano za 10 zł.

  • Kamil

   W sumie to moglbym sie przeniesc do Plusa albo Play z uwagi na testy 5G, zaczynają mnie męczyć lejki 3/1 Mb/s szybko wbijające w A2Mobile 😐

  • szotyi

   Ponoć mało używasz. A tu niby lejek ? W swoim pakiecie masz lejek chba dopiero po 10 GB . Zresztą masz chyba drugą kartę plusa z pakietem wakacyjnym . Jak ci sie skończy to właczysz sobie 120 GB. Po co masz sie przenosić . Bądx sobie w tym a2mobile i sie żal dalej.

  • szotyi

   Kody na właczenie promocji takie same . A na wyłaczenie inne. Mówią że wycoali poprzednią promocje ale kto ma poprzednią aktywna może dodać nowa uruchamiajac ja TAKIM SAMYM kodem jak poprzednia. Coś tu jest nie tak. Reklamy nakręcne z takim samum kodem , inne materialy tez. Poza tym ta 60 gb za 15 zl miał być do 31.012021 a ta nowa dziwne jet tez ważna do 31.01.2021 choć to tyczy sie tylko promocyjnej ceny promocji.

 4. Kamil Odpowiedz

  W rankingu Newsweeka mBank ma dopiero 7 miejsce, takze ciekawych rzeczy dowiaduje sie z innych zestawien, aczkolwiek w prestizowym My mobile RANKING 1 miejsce maja Orange i A2Mobile 😉

 5. szotyi Odpowiedz

  W przypadku dual sim w plusie/plusha) mozna tanio bo za 50 zł mieć 150 GB miesiecznie z no limitem. Tajże nie wiem czy nadal a2 mobile i orange z mega drogim pakietem powinno byc tak wysoko . Sam mam dual sim i kupiłem jako drugi sim karte i mam dużo .

  • Kamil

   Plus jeszcze na dokladke ma możliwość doładowania konta z środków Pre-paid na koncie, także idealna innowacyjna opcja dla osób z skarbonkami. Jak dla mnie bomba! 💣 Zasłużony lider podkategorii VAS 🔥

  • szotyi

   Jak to doładować konto ze środków? Był teleprzelew ale to 20 zł miesiecznie można było . Gdzie tu innowacja jak to jest od kilku lat , nie wydłuża ważności . Zobacz choragiewko . Miałes w redbull chwaliłeś , masz w a2 mobile żaliłes sie ale kompensujesz sobie że jednak dobrze . Masz pakiet 60 Gb w plusie zaczałes chwalic plusa. Pytasz czytelników o promocje . jak c ktoś pisze że to dział tak to ty to tłumaczysz sobie po swojemu.

 6. szotyi Odpowiedz

  Plus ponoć do 31.01.2021 przedłużyl dostep do 5G dla karciarzy. Ale to trzeba zwrócic sie do biura prasowego .

  • Kamil

   5G trafia do Orange na karte! 🚀 Teraz tylko T-Mobile do kompletu 😉

  • szotyi

   Ale zauwazyłeś że do 5G dali droższy pakiet i mniej internetu? Dodali social pass . To wyjdzie na jedno gdyby mieć 30 zł no limit i 30 GB. No ale bez 5G …i jest wiecej internetu i taniej. Mam nadzieje ze tmobile nie skompromituje sie dodaniem 5G dla karciarzy. To poważna irma która wie do czego słuzy 5G. Po co sie lansowac marketingiem , lepiej wprowadzić na duża skale nowe nadajniki.

  • szotyi

   A to ciekawe. Niedawno pisałes że wygra a2mobile i orange bo ma rewelacyjny pakiet. Skąd wiec twierdzenie ze hit tmobile? Aha , chorągiewka Kamilek. Przy okazji dziwnie spadła mi dzis predkośc w plusie do ponownie zawrotnych pół mega i skonczyła sie promocja na 5G która ponoć jest przedłuzóna . To takie udawane 5G wiec mi na LTE szybciej działało. Może to chwilowe obniżenie . Poczekam , poobserwuje.

  • szotyi

   Orange w w LTE daje 30 Gb za 30 zł a w szybszym 5G 20 GB +social pass za39 zł.

  • Kamil

   Orange jest ostatnio swietny w calosciowym My mobile RANKING, duze brawa dla niego

  • szotyi

   Nie wiem czy zrozumiałeś co chciałem przekazać. Otóż w pakiecie z 5G który jest droższy orange daje mniej internetu . a przecież w 5G szybciej sie zuzywa. Czyli t na minus miałes zrozumieć.

  • Kamil

   Jak dadza 5G do Orange 1 TB (srednio 85 GB na miesiac wystarczy na luzie) na karte to bedzie bomba, jeszcze tylko miasto Torun i chyba sie przeniose tam (!)

  • adik

   Raczej bym na to nie liczył, nie po to wymyślali nową taryfę żeby dać do tańszej, tak samo nie dadzą do starszej wersji taryfy OFNK bez mmsów z kumulacją +1GB.

  • szotyi

   Nie wiem czy przedłużyli to 5G na karte w plusie bo predkości mi spadły własnie od 12 listopada . Przez kolejne dni utrzymują sie nadal niskie (5-6 razy mniej). Kamil – Możesz wysłać zapytanie do biura prasowego plusa? Na stronie „na karte ” jest stary regulamin.
   Poza tym zachwycasz sie orange a pewnie nie wiesz że nowy plush na karte ma pakiet 200 GB za 10 zł od godz.1.00 do 8.00. W dodatku można deaktywować juz uzyty pakiet by aktywować kolejny. za 40 zł można mieć 230 GB Ale można tez za 35 zł mieć 210 GB wraz z no limitem z smsami i mmsami.

  • szotyi

   Mi spadło z 5-6 do 1-1,5 mega. Nawet w nocy nie ma juz 30 . Niemożliwe by przez tyle dni było takie obniżenie. No i ta zbieżnośc od 12 listopada obniżenie. Moze ustawili dodatkowy nadajnik w twoim rejonie. U mnie nawet kolo nadajnika -kilkaset metrów słaba prędkośc. A rejon obsługuje 3 nadajniki .

  • szotyi

   Odkryłem że w plusie mam szybszy internet w tehnologii hspa+ Czyli 3 G niz w LTE.

 7. Kamil Odpowiedz

  Chyba trzeba bedzie w tym roku wysłać zwycięzcy My mobile RANKING jak najbardziej prawdziwy puchar 🏆

 8. szotyi Odpowiedz

  Z plusa uzyskałem informacje o 5G . Kolejny raz sprzeczną . W zwiazku z tym gdy nie uzyskasz wiarygodnej informacji o obowiazywaniu promocji %g na karte nie udzielać dodatkowej punktacji za 5G w plusie na karte. Na strne wisi stary regulamin.

 9. Kamil Odpowiedz

  Analityk Kamcio aka Jack Ryan z CIA w Amazon Prime Video juz wie kto wygra nastepny My mobile RANKING, bedzie ciekawa produkcja oryginalna tylko na My-mobile.pl 😉

  • szotyi

   Hmmm. Ja tez wiem a2mobile a potem orange. Zwróce uwagę że t mobile daje w happy fridays juz jakiś czas bonusy które mozna aktywowac przez sms, nie trzeba mieć aplikacji. Poiwnno miec za to punkty.

  • szotyi

   A co ? Plus wygra? To niemozliwe . Bo jak ktoś nie właczył wcześniejszej promocji 60GB za 15 zł to już jej nie może właczyć gdyż uruchomi mu sie 120 GB za 15 zł.Zatem nie moze być wskażnikiem . Bo rzeczywiscie za 40 zl można mieć jak sie miało aktywną wczesniejszą 60 GB aż 90 GB z no limitem , rokiem waznosci konta cyklicznym za jedyne40 zł sredniomiesiecznie. A jak ktoś przeniósł numer do plusa na poczatku listopada to mógł mieć za średnomiesiecznie 5 zł ( pięć złotych) 75 GB wraz z no limitem a w plushu jeszzce wiecej. bo dochodzi tam +10 GB na YT i tiktoka.

  • szotyi

   No pomyliłem sie . W drodze wyjatku JAK ZAWSZE wygra orange i dopiero potem a2mobile. Wielu wie co z tobą jest . Chyba musze rozpromowac twój kanał na YT.

  • Kamil

   Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam #original_content #top_secret #premium_content

 10. szotyi Odpowiedz

  Tmobile go przebił nju mobile dajac od razu to co w nju po 2 latach dopiero. W nju masz 29 zł 30 GB po dwóch atach ikoniec internetu . W tmobile za 1 zł wiecej od pierwszej sekundy masz 30 GB i dzieki supernetowiideo masz dalej internet. Co znaczy że w nju 30 Gb a tmobile go możesz uzyc ile chcesz. Bo wiadomo ze streaming zjada wiecej .

 11. szotyi Odpowiedz

  W a2 mobile za 1 grosz w stosunku do 30 zł tmobile go czyli róznica niesistotna, masz 30 GB na pełnej predkosci potem lejek do 1 mega przez kolejne 5 Gb ( a tmobile daje happy fridays inetrnet często wiecej niż 5 GB ) potem a2 ma pól mega i tylko tyle . A w tmobile go bedziez miał za 1 grosz wiecej z happy fridays wiecej . W dodatku jak uzyjesz na streaming no 20 GB to zostanie ci mało w pełnej predkosci a dzieku sueprnetideo w tmobile go bedziesz dalej mógł surfowac po stronach ściagac gry i ogladać video. Dlatego tmobile powinno być wyżej niż a2mobile , bo n stawki jednostkowe przy tych cenach już raczej nikt nie patrzy. 100 minut w cenie no limitu. To ja poprosze no limit

  • Kamil

   A2Mobile jest dobre dla oszczednych, ci potrzebujacy mase GB-tow wybiora Orange lub T-Mobile

 12. szotyi Odpowiedz

  Plus też powinien być wyżej. Za 5 zł średniomiesiecznie przy MNP masz 55GB z no limitem przez 3 mce. W tym czasie gdy chcesz w plusie mieć więcej ładujesz za 30 zl czyli +15 GB =70GB a za 30 zł jak użyjesz kupujesz pakiet kolejnych 30 GB czyli masz 100GB /mc za 35 zł i nie musisz wydawać kupy kasy i blokować jej. Trzeba tylko pamiętać o kolejności działań w konkretnych czynnościach gdyż obowiązuje kolejność rozliczania pakietów.

  • szotyi

   W plushu podobnie jak w plusie z tą kombinacją.

   Heyah za 25 zł przez strone intenrtową doładowując bedziesz miał w sumie z o limitem 35 GB ale bez supernetuvideo.choć to i tak da wiecej niz orange za 30 zł .

  • Kamil

   Pod warunkiem, ze wiecej ogladasz Amazon Prime Video czy Netflix na telefonie niz w Apple TV na duzym wygodnym ekranie 😉

  • Kamil

   Musi byc dla osob mniej aktywnych, co nie potrzebuja No Limitow, My mobile RANKING jest dla wszystkich czytelnikow

   PS, ale dziwna jest to opata 3 PLN za brak aktywnosci konta w Plusie na karte (naprawde spore sa te podwyzki Minuta/SMS/MMS!), zaraz wprowadza 7 PLN jak w mBanku 😐

 13. Kamil Odpowiedz

  PREMIERA najnowszego, kultowego My mobile RANKING juz w piatkowo-sobotni wieczor 28-lis-2020 tylko na My-mobile.pl (!) #premium_content

  • szotyi

   Daj spokój . Remieruj jak kiedyś …z datą wsteczną w pierwszych dniach miesiaca nastepnego.

  • Kamil

   Takich tresci premium #original_content nie znajdziesz w KS od grupy Onet RASP 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt