PREMIERA: Unia Europejska zepsuła Internet

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Miało być pięknie, a wyszło jak zawsze aż chciałoby się powiedzieć. Tylko tak należy skomentować irytację użytkowników w skutek non stop wyskakujących okienek z powiadomieniami o kolejnych ciasteczkach (z angielskiego tzw. cookies) na witrynach podczas surfowania po sieci web. Niby dzięki temu rozwiązaniu czytelnik miał mieć świadomość śledzenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W zasadzie to chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z faktu, iż Google wie o nas wszystko. To dlatego tak idealnie dopasowują się reklamy w przestrzeni internetowej. Wszystko za sprawą historii przeglądania zasobów internetu. Unia Europejska zanotowała w tej kwestii klęskę. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. W kontekście politycznym nawet mówi się o Polexit (na wzór Brexit), czyli wyjściu kraju nad Wisłą ze wspólnoty.

Wszak też początkowo nikt nie wierzył w opuszczenie Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Później faktycznie tak się stało. Wracając jednak na koniec do meritum artykułu to powstały nawet specjalne wtyczki blokujące wyświetlanie tych wszystkich męczących alertów z informacjami o śledzeniu statystycznym. W efekcie cała nadgorliwość Unii Europejskiej okazała się zupełnie niepotrzebna dla większości osób.

(fot. GSMArena/Wikipedia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt