PREMIERA: Netflix powinien kosztować 25 PLN w opcji na jedno niewspółdzielone konto

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix, największy na świecie dostawca VOD traci na jakości. Takie są zgodne opinie dziennikarzy technologicznych. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Tylko w My mobile platforma streamingowa Netflix przegrała w listopadzie rywalizację z Amazon Prime Video. Coraz częściej bowiem w jej zasobach mamy papkę na wzór telewizji nastawionej na ilość zamiast jakość.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Netflix doszedł do ściany i aktualnie nie ma pomysłu na siebie. Tylko tak należy rozumieć produkcje dla masowego, mało wymagającego widza. Jakby tego było mało, planuje podwyżkę abonamentu. Tymczasem Netflix powinien wprowadzić w końcu plan 25 PLN miesięcznie maksymalnie dla osób, które nie lubią kombinować z współdzieleniem konta. Przyjąłby tym samym atrakcyjną cenę z HBO GO (tylko Full HD) czy Amazon Prime Video.

Już nawet nie chce od Netflix nikt tych 13 PLN po podziale na cztery osoby wariantu 4K za 52 PLN. W tej chwili przegrywa on poziomem filmów zarówno z HBO GO i serialami z Amazon Prime Video. Tak źle u niego z tzw. contentem (treściami) nie było chyba nigdy w całej historii funkcjonowania internetu. Nie pomogą mu raczej pomysły z drugim miesiącem abonamentu gratis, co w praktyce przekłada się na wydatek 26 PLN (czyli bardzo zbliżonym) z uwagi na dostępność wyłącznie dla nowych klientów.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Netflix powinien kosztować 25 PLN w opcji na jedno niewspółdzielone konto”

 1. GaduAir Odpowiedz

  Płacę 52 PLNy, fleta mam od 2-3 lat bez przerwy a mało co korzystam, od roku może z 6-10h na miesiąc bo utarte schematy filmów/seriali nużą PLUS (-) wciskana na siłę propaganda „miłości”/kolorów skóry itp.
  Nie dzielę konta z Nikim bo nie.
  Mam nadzieje że za jakiś czas zrezygnuję na rzecz konkurencji ;-D
  Wychodzi taniej niż KINO w Polsce i to jedynie mnie u nich TRZYMA i nie wspominaj o CinemaCity, nie ich kin w mojej okolicy do 20km, lepsze jest Multikino lecz tam nie ma abonamentu i też blisko nie są.

  • GaduAir

   „nie ich kin w mojej okolicy do 20km” – miało być: „nie lubię ich kin w mojej okolicy do 20km”

  • Kamil

   Sprawdz HBO GO albo Amazon Prime Video, tresci ciekawsze od Netflix 🏆

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt