PREMIERA: Netflix za 13 PLN na jednym ekranie jednocześnie byłby hitem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według nieoficjalnych informacji Netflix ma w końcu obniżyć ceny w Polsce. Serwis My mobile o tym problemie wspominał już w przeszłości. Artykuł wyraźnie wskazywał zbyt wysoki koszt usługi Netflix w kraju nad Wisłą. To się ma jednak zmienić. Aktualnie jego polski cennik jest mocno zagmatwany. Oglądanie na jednym ekranie to wydatek aż 34 PLN.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Uwaga, to wcale nie jest żart, za te pieniądze nie otrzymujemy nawet standardu HD (720p). Użytkownik musi się zadowolić jakże marną jakością SD (VGA) rodem z kaset VHS. To skandal. Tymczasem konkurencyjne HBO GO za 19,90 PLN oferuje wygodne oglądanie w Full HD (1080p). Kto wie, może wkrótce dojdzie i 4K ze wsparciem dla nowoczesnych telewizorów. Dużo osób przez to kombinuje dzieląc najdroższe konto między rodziną.

W efekcie za wariant premium w cenie 52 PLN płacą realnie 13 PLN po podzieleniu przez czterech członków. Netflix mógłby wreszcie pójść na rękę konsumentom, który nie chcą kombinować. Prosto z mostu niech zaoferuje wariant za 13 PLN umożliwiający oglądanie tylko (i aż) jednocześnie na jednym ekranie. Może to być dajmy na to Apple TV, smartfon, tablet czy notebook. Wtedy rozbiłby bank oraz być może największego rywala jakim jest HBO GO. Zaś darmowe zasoby Showmax niestety coraz mniej osób chce oglądać.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Netflix za 13 PLN na jednym ekranie jednocześnie byłby hitem”

  1. Kamil Odpowiedz

    Juz tak sie dzieje w Indiach, ale tylko na telefonie. Jednak co za problem puscic film z telefonu na Apple TV via Wi-Fi 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt