PREMIERA: HBO GO zdecydowanie bardziej się opłaca od słabej usługi Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Netflix w kraju nad Wisłą jest niezwykle mocno promowany przez media jako coś fantastycznego, obiekt wręcz kultowy. Tymczasem jest to chyba najbardziej przereklamowana wydmuszka. Siedlisko całej masy kina klasy B. Niestety, ale polska biblioteka usługi VOD Netflix nie ma nic wspólnego z potężną bazą amerykańską, w której znajdziemy nawet serial Homeland na licencji stacji Fox.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jedyne, co ratują Netfliksa to seriale. W kwestii kinematografii jest natomiast bardzo przeciętny. Wyraźnie przegrywa on pod tym względem z usługą HBO GO. To tam lądują największe hity Hollywood, czyli słynnej kalifornijskiej fabryki snów. Poniższe materiały filmowe z zapowiedziami premier tylko to potwierdzają. Już gołym okiem widać, że zdecydowaną przewagę ma HBO GO na tle Netfliksa. Ponadto kosztuje zdecydowanie mniejsze pieniądze.

Za HBO GO zapłacimy bez pośrednictwa operatora 29,90 PLN (w ramach serwisu Ipla od Cyfrowego Polsat koszt ten spada do 25 PLN). Natomiast Netflix kosztuje 43 PLN. Mówimy tutaj o jakości Full HD (1080p) odtwarzanych materiałów. Jeśli zechcemy nowoczesnej technologii 4K to trzeba zapłacić aż 52 PLN miesięcznie. To są konkretne pieniądze w rachunkach za multimedia. Póki jednak co niestety HBO GO nie oferuje standardu Ultra HD, ale zapewne wkrótce to się zmieni. To kwestia czasu.

(fot. My mobile)

HITY W HBO GO

HITY W NETFLIX

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: HBO GO zdecydowanie bardziej się opłaca od słabej usługi Netflix [My mobile TV]”

    • Kamil

      Netflix w Polsce jest bardzo słaby na tle wersji amerykańskiej, tam to nawet masz serial Homeland, który u nas w kraju na wyłączność ma platforma nc+, a dokladniej mowiac Fox Play

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt