PREMIERA: Jakość 4K za 25 PLN, czyli Amazon Prime Video [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Amazon Prime Video wyrasta nam nie tylko na mocną konkurencję HBO GO czy Apple TV+, ale i również drogą platformę Netflix. Tam najlepszy plan kosztuje aż 52 PLN miesięcznie z jakością 4K. Dla porównania HBO GO wcale nie oferuje tego standardu możliwie ostrego obrazu. Apple TV+ owszem ma 4K, ale niestety zabrakło dla wielu bardzo ważnego aspektu polskiego lektora.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie usługa streamingowa z Cupertino jest przez nich skreślona. Tymczasem jakość 4K możemy mieć z polskim lektorem za cenę 25 PLN. Oferuje ją Amazon Prime Video. Ponadto według nieoficjalnych informacji, amerykański gracz na zaoferować już w przyszłym roku transmisje na żywo meczy elitarnej Ligi Mistrzów po przejęciu praw licencyjnych od stacji telewizyjnej Polsat. Tak więc musi mieć mocną infrastrukturę.

W bogatych Niemczech już tak się dzieje z Bundesligą w sezonach 2021 oraz 2022. Amazon Prime Video ją transmituje wzorem Eleven Sports. W dobie pandemii w zasadzie wydaje się to być jakieś alternatywne rozwiązanie względem pustych stadionów. Trochę co prawda je ratuje dźwięk z gry FIFA, ale to nie jest prawdziwa muzyka reagujących trybun. My mobile na koniec poleca kapitalny serial Jack Ryan dostępny właśnie na Amazon Prime Video.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU JACK RYAN (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Jakość 4K za 25 PLN, czyli Amazon Prime Video [My mobile TV]”

    • Kamil

      Dla mnie jej psycho program jest na max sztuczny, dramy na sile szukane

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt