PREMIERA: Duże awanse T-Mobile i Heyah w My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (4 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Duży awans sieci komórkowych T-Mobile i Heyah w wrześniowym notowaniu My mobile RANKING. Tylko tak należy rozumieć ich skok z odległego 16 miejsca na niezwykle wysoką 4 pozycję. Było to możliwe dzięki jednemu szczegółowi, ale za to bardzo ważnemu. Chodzi o fakt braku występowania irytującego limitu prędkości 15 Mb/s w wybranych ofertach na kartę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak wskazują sami użytkownicy sieci na forum branżowym taka sytuacja ma miejsce. W efekcie T-Mobile (wspólnie z Heyah) wracają na tron w kwestii najlepszej prędkości mobilnego internetu mobilnego w Polsce z średnim wynikiem 32,41 Mb/s. Gdy jeszcze doliczymy raz po raz występujące promocje Happy Fridays to klienci magentowego operatora zyskują ciekawe bonusy. Często są to darmowe paczki danych do wykorzystania.

Naprawdę sporo tego wszystkiego było w ostatnim czasie. Na polu marketingowym różowa sieć komórkowa jest mocno aktywna. I pomyśleć, że kiedyś królem w tej materii był Play. Teraz jest on tylko sytym telekomem, spijającym śmietankę po dawnej, mocno agresywnej polityce zdobywania klienta. Po zmianie właściciela raczej nie zanosi się zmiana w postaci powrotu do starych dobrych korzeni. Dalej będzie wyciskana cytryna (nie pomarańcza w aluzji do mocnego Orange). Więcej szczegółów jak zawsze znajdziemy poniżej.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna pozycja z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto Play z Red Bull Mobile stracili ważne trzy oczka.

1. Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii znowu mieliśmy spore zamieszanie. Otóż Plus z Plush wprowadzili niezwykle atrakcyjny pakiet wakacyjny 60 GB za 15 PLN ważny aż 90 dni. Przez to zamienił się pozycjami z Orange. Ten ostatni, co już zostało nadmienione daje podobne rozwiązanie bezpłatnie, ale tylko na 5 dni. Powinno więc wystarczyć na jakiś krótki weekendowy wyjazd, aczkolwiek wtedy zapewne większość osób będzie wolała się delektować nowymi widokami na tle rozmawiania przez telefon komórkowy czy surfowania po sieci web.

1. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s) – 3 pkt.

2. Plus/Plush (kapitalny pakiet 60 GB za 15 PLN, 0,00024 PLN/1 MB, potem lejek transferu 32 kb/s)

3. Orange (kapitalny pakiet 15 GB za 15 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie była rewolucja. Wskutek braku priorytetyzacji sieci komórkowych, gdzie wirtualni operatorzy mają takie same prędkości (na przykładzie testów Plusa, A2Mobile oraz Lajt Mobile) zdecydowano się jak najbardziej uwzględnić ten fakt. W efekcie zrezygnowano z stosowania handycapów dla tzw. W4 budującej maszty BTS. Na pozycji lidera wskoczyło T-Mobile (wspólnie z Heyah) z uwagi na nieobecność lejka 15 Mb/s w wybranych ofertach dla karciarzy. Znowu wzrosły ogólne transfery o średnio 1-2 Mb/s. Plus tym razem oddala się od Play. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/sierpien-2020.

1. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka (około 32,41 Mb/s)  – 3 pkt.

2. Orange/NJU Mobile (około 31,85 Mb/s) – 2 pkt.

3. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile/Tijara Mobile (około 24,96 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku jak zawsze postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane. Co ciekawe, Lycamobile powiększyła pakiet z No Limitem do 35 GB o kolejne 5 GB w tej samej cenie.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN)

2. Lycamobile (No Limit bez MMS z 35 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN)

3. A2Mobile (No Limit z 15 GB, potem lejek transferu 512 kb/s za 19,90 PLN)

Wartość dodana (VAS)

W tym miesiącu postawiono na wyróżnienia telekomów T-Mobile, Heyah, A2Mobile czy Lajt Mobile. Pierwszy wprowadza sporo weekendowych promocji, drugi nową ofertę. Jej nazwa to Heyah 01. Ponadto zwiększył bonusy po doładowaniu. Przez co w Heyah można zyskać nawet 200 GB. A2Mobile natomiast jak wcześniej wspominano wprowadziło HD Voice. Był to wielki skok jakościowy dla tej sieci. Z kolei Lajt Mobile oferowało obniżenie cen w ramach promocji No Limitów. Do tego dochodzą nowe pakiety na kartę w Lajt Mobile.

1. Play – 3 pkt. / Play ma ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), również dochodzi włączenie pierwszy raz w historii polskiej telekomunikacji w Pre-paidzie 5G (pod warunkiem rzecz jasna posiadania telefonu z odpowiednim wsparciem) czy rekordowy na rynku lejek 1 Mb/s (jeszcze wyższy od 0,5 Mb/s w A2Mobile)

2. Orange/Red Bull Mobile/T-Mobile/Plus/Plush/Heyah – 2 pkt. / Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), również dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami, w Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, a także bezpłatny Internet w aplikacji, Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, dodatkowo mamy liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem, W Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, jest nowe rozwiązanie Heyah 01 i powiększone bonusy GB-tów po zasileniu

3. Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie/Lajt Mobile/A2Mobile – 1 pkt. / Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu gra Inoichi Runner, dzięki której zyskujemy dodatkowe bonusowe doładowania za darmo oraz nowe paczki No Limit w Pre-paid, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne), SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 12,90 PLN, ponadto mamy darmowy pakiet społecznościowy (Facebook i Messenger)

Ogólna klasyfikacja

W wrześniowym zestawieniu bez dwóch zdań mieliśmy parę bohaterów. Są to T-Mobile oraz Heyah, jedyna para awansujących operatorów. Nie zmieniło lokaty zaledwie pięciu telekomów. Zaliczają się do nich liderujące od pewnego czasu A2Mobile, Orange, TuBiedronka, NJU Mobile i zamykające stawkę W Naszej Rodzinie. Z kolei aż trzynaście sieci komórkowych miało niepożądane spadki formy. Chodzi o Play, Plus, Plush, Virgin Mobile, Klucz Mobile, Mobile Vikings, Izzi Mobile, Lajt Mobile, Red Bull Mobile (dawny hit teraz okupuje 15 pozycję), WRodzinie, Fakt Mobile, Lycamobile czy Tijara Mobile. Oby za miesiąc było równie interesująco lub ciekawie.

My mobile RANKING (09/2020) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. A2Mobile 10 pkt. (3, 2, 3, 0, 1, 1)
2. Orange 8 pkt. (0, 0, 1, 2, 3, 2)
3. TuBiedronka 5 pkt. (0, 1, 0, 3, 0, 1)
4. NJU Mobile 5 pkt. (0, 3, 0, 2, 0, 0)
T-Mobile 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
Heyah 5 pkt. (0, 0, 0, 3, 0, 2)
7. Play 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Plus 4 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 2)
Plush 4 pkt. (0, 0, 2, 0, 0, 2)
Virgin Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Klucz Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Izzi Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
14. Lajt Mobile 3 pkt. (1, 1, 0, 0, 0, 1)
15. Red Bull Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
WRodzinie 3 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 1)
Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 1, 0, 0)
18. Lycamobile 2 pkt. (0, 0, 0, 0, 2, 0)
19. Tijara Mobile 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)
20. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11335 informacji na tej witrynie.83 komentarze do “PREMIERA: Duże awanse T-Mobile i Heyah w My mobile RANKING”

 1. szotyi Odpowiedz

  W tmobile te pakiety bez lejka są juz długo . W mobilny internet napisałeś że orange daje 5 Gb za darmo na 5 dni a w punktacji że 15 gb za 15 zł – tylko ze orange daje ten pakiet jednorazowo https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2006224/4108747274.pdf

  skoro takie wały robisz to dlaczego zamiast orange nie umiescic na 3 pozycji zamiast orange kapitalnego pakietu w plusie i plushu za 0 zł przez 3 miesiące co miesiąc 15 GB z no limitem rozmowy sms mms . Polecam .Kamilku jak zaoszczedzisz na tym pieniadze to bedzie cie stac na wydanie 5 zł na kupno startera tmobile za 5 zł i potestujesz usługe supernetvideo.
  „a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych” kolejne kłamstwo bo ta usługa jest juz ponad dwa lata. No ale z innymi sieciami też sie budzies po długim czasie. A widziałes że ipla jest dodana do supernetu? Fajnie bo bedzie można sobie oglądac juz full wypas. Nie tylo netflix , amazon prime video i filmy ggogle, no i jest tiktok i inne . tam juz jak by dodali hbo go to oferta stała by sie zbyt tania.

  • szotyi

   Prostuje że ipla jest dodana do supernetu video a nie supernetu .

  • Kamil

   Ta da da dam 🙂

   A tak poważnie to da radę oglądać wideo w SD aka VGA jakosc, ale na Apple TV Full HD (1080p) to już absolutne minimum 👌

   PS, planuje potestowac Amazon Prime Video & Canal+ Platforma, gdzie ponoć dziala AirPlay 🔥

  • szotyi

   Kamil, nie rozumiem co ma wnosić twoja wypowiedz. Wczesniej płakałeś że SD to mało i mało . A teraz że da sie ogladac . Jak widzisz usługa sie rozwija. I unia nie czepi sie bo usługa ma ograniczenia.

  • szotyi

   Pewnie dlatego było wysoko … bo ulubione. HAhahah. Ile dyskryminowałes plusa plusha i tmobile ?

  • Kamil

   Red Bull Mobile mial genialnego DILa, to dlatego 200 GB za free 😱

   PS, YT traktuje jako darmowy serwer wideo. Komentarze nie na temat juz zostały usuniete. Zachowaj poziom dyskusji

 2. Marek92 Odpowiedz

  Dokładnie, internet bez limitu danych jest w T-Mobile już dłuższy czas 🙂 Chwalę sobie zarówno internet w domu i teraz ofertę Magenta Biz

  • Kamil

   Gdyby Orange miało 5G w Toruniu w ofercie na karte zasięg to miodzio w ofercie 1 TB na rok za 30 ziko miesiecznie. Mega oferta 85 GB co 30 dni + NL spokojnie wystarczyłoby nawet na testy Speed Test 5G, gdzie jeden pomiar zuzywa 1 GB 🚀

  • szotyi

   Kamil gadasz jak potłuczony. Ty nawet 5 zł na starter tmobile nie chcesz wydac . Plakałes że jednak 360 zł to dużo , sam jedziesz na stanie darmowym w play i intenrecie z a2mobile.

 3. szotyi Odpowiedz

  5G w plusie na karte (elastyczna i prosto na karte) i nowym plushu . Powrót promocji 60GB za 15 zl . Od 1 .10.2020 . Dostep promocyjny do 5G dla karciarzy 0d 1.10 d0 11.11 . 2020. Ciekawe czy przedłużą dostep do 5G.
  Heyah i tak nie przebili bo w heyah za 35 zł doładowania przez dedykowana stronę heyah za doładowanie 35 zł dostaniemy 35GB i możemy za 35 zł kupic pakiet 20 GB +nolimit czyli wydajac 35 zł w heyah mamy 55 GB. W plusie będziemy mieli 50GB.
  Info dla startupu od 11 lat : informacja o tym jest na biurze prasowym plusa na www.

  • szotyi

   Uzupełnienie . W plusie 50 GB będziemy mieli jak doładujemy konto za 30 zł i kupimy pakiet 15 GB +no limit i aktywujemy promocję 60GB za 15 zł. W sumie średniomiesiecznie da to 35 zł. Choc realnie zapłacimy w pierwszym mieś. 45zł , w drugim i trzeciem mcu po 30zl .

  • Kamil

   PR Plusa juz mnie o tym poifnormowal emailowo, szkoda że 5G nie dziala bezterminowo

  • szotyi

   Skoro piałeś o play zę miał wtedy jedyny dostep do 5 G dla karty to dla plusa powinies dać też punkty za to .

  • Kamil

   Plus i Plush dostana w następnym wydaniu My mobile RANKING 🏆

  • Kamil

   Zas Play spadnie na 10 miejsce My mobile RANKING wedlug symulacji, szok (!)

  • Kamil

   Napewno bardziej niz komentarz powyzej. My mobile czyta cala Domaniewska, nawet Huawei o Play czy T-Mobile niewspominajac panie troll aka hater

 4. szotyi Odpowiedz

  W play rewolucyjna mozliwosć przedłużenia konta o 365 dni , w wielu taryach za jedyne 100zł. W nowym rankingu play powinien chyba otrzymac punkty ujemne.

  • Kamil

   Tylko u mnie zasięg 5G dziala w Play. Wielka szkoda, ze stawiaja na internetowych klaunow i celebrytow, a nie na premium #original_content jak w Netflix czy HBO Documentary 🤡 Wziąłbym na poważne testy te ich 5G 🚀

  • szotyi

   A cóż to za odpowiedź nie na temat? Ja o drogiej ważnosci konta a on mi o 5G. Jedynie opertor sie zgadza. Zrozum, zasięg 5G jest mikroskopijny , terminale są drogie i jest i mało . Poza tym realna sieć nie daje niczego rewolucyjnego przy obecnych pakietach i żywotności baterii.

  • Kamil

   Te 365 dni za 100 PLN jest masakryczna oferta, ja mam to samo za free w A2Mobile. Cos niedobrego dzieje sie w ostatnim czasie z PR P4 po odejsciu VIPow aka WiteK czy Grucha 🍐

 5. Zbynek Odpowiedz

  Next wciąż ma ofertę 100+200GB za 32 zeta. Szkoda, że nie ich w rankingu. Dziwi mnie, ze Tijara Mobile jest na przedostatnim miejscu (śmiech!) ta operacja to była totalną klapą. Fakt Mobile? Ile to ma użytkowników?

  • Kamil

   Ale tam nie masz rozmowy, bylo juz wyjasniane wiele razy na lamach My mobile

 6. Tomasz Odpowiedz

  Te 15 GB za 15 zł w No Limit na Orange to trochę bez sensu. Można aktywować tylko jeden raz… Następnym razem jest 30 zł. Inaczej sie nie da. Jak aktywujesz za 15 zł to odrazu masz reset wszystkich GB jakie nazbierały się przez miesiące…

 7. Marcin Szumichora Odpowiedz

  Zapraszamy marketerow na portal wirtualnemedia pl, o wydarzeniach branzowych z wszystkich mediow, plus szczegolowe comiesieczne raporty statystyk Gemius/PBI odwiedzin portali internetowych.

  Reklamujcie się na wirtualnemedia pl (mobilna wersja jest szybsza, więc lepsza do tego celu).

  Portal specjalizuje się w całej branży mediowej i ma ponad 4 miliony bogatych unikalnych użytkowników.
  Łatwe dodawanie postow i komentarzy, bez wymogu loga, maila, captcha i włączenia cookies (dlatego jesteśmy tak popularni).
  Nie dajemy do tekstu hot linkow, bo skrypt antyspamowy nam je skróci, trzeba to robić sposobem.
  Wpisy komentarzy jak wszędzie przed publikacją są skanowane i ukazują się po kilku sekundach. Jeśli brak publikacji to znaczy że w tekście jest czasowo jakiś ciąg znaków na czarnej liście filtru i trzeba testować korekty.

  W rewanżu posyłamy swoich internautów… Pozdrawiam!

  • Kamil

   Czemu spamujesz, ile jeszcze razy mam usuwac te komentarze? Wirtualne Media maja papke newsowa (typowe nastawienie na ilosc tresci zamiast na jakosciowe publikacje) zamiast premium #original_content jak HBO GO, Netflix czy My-mobile.pl

   PS, od #content_marketing z brandami jakosciowymi jest My mobile, nie Wirtualne Media

  • Derick

   Zostaw to, ja cie na WM czesto reklamuje. Radze ci, nie podpadnij wiecej imperatorowi internetu, bo dostaniesz lomot i tyle ci z tego przyjdzie. Zostales ostatecznie poinformowany kto rzadzi w internecie. Wiecej nie bede cie upominal!

  • Kamil

   Derick (specjalisto ds. przeglądarek internetowych), witaj ponownie w moich skromnych, aczkolwiek naj jakościowo tech progach w Polsce!

  • Kamil

   W kraju nad Wisłą słabe recenzje zbiera ten telekom, nawet raz Pani z Azji i marketingu Lycamobile odezwala się do My mobile w sprawie collabo, ale potem coś temat ucichł 🇨🇳

  • OP

   To samo można powiedzieć o większości tych maluczkich telekomów.Wielu to samo powie o Playu.W Niemczech Lajka i Play są na tym samym kiepskim poziomie, mają umowy z tymi najmniejszymi sieciami…Z lajki korzystam od lat,rozmowy na poziomie jak u innych, internet może w dwóch krajach kiepski.Wprawdzie Twój ranking traktuje i sytuacji w kraju, dlatego warto zrobić wzmiankę dla wielu rodaków srogo podróżujących po świecie. Nie mówię o pierwszej karcie SIM w talii.

  • Kamil

   Play ostatnio ma największy w historii kryzys. Był artykuł w My mobile 👌

 8. Kamil Odpowiedz

  Alez pieknie zapowiada sie nastepny My mobile RANKING 🏆 Juz nie moge doczekac sie produkcji #original_content

 9. Kamil Odpowiedz

  T-Mobile GO! Nowa oferta na karte z NL za 30 PLN z 15 GB ciekawe czy wystarczyłaby mi po dokupieniu SuperNet Video SD za 5 PLN, co daje lacznie 35 PLN plus nielimitowany streaming? 🤔

  • Kamil

   T-Mobile i tak dobrze sobie radzi na tle będącego w wielkim kryzysie Play w My mobile RANKING 🏆

  • Kamil

   Ponadto w tej taryfie nie ma limitów prędkości typu 15 Mb/s jak dawniej, brawo T-Mobile! 👏

  • adik

   No i brak lejka prawdopodobnie, w przeciwieństwie do poprzedniej oferty.
   Oferta jest odświeżeniem tego co już było w TM i nie jest żadną rewolucją.

  • szotyi

   To jest polepszenie poprzedniej oferty, własciwie przebicie standardu który ma orange i plus i plush. Jednak przez to że w porównywalnych cenowo ofertach tmobile ma supernetvideo w cenie jest to lepsza oferta.
   Ponadto ważnosc konta jest niby wstecz bo roczna płatna tylko jak sie uzywa to usługa pakietów które stały sie naprawde rewolucyjne 20 zł i 1 Gb + 7 za doładowanie w każdym kanale doładowan ( czyli jestes na miescie wkładasz do euronetu lub innego bankomatu co ma możliwsc doładowań karte i ładujesz )dzieki czemu każdy ma szanse na bonus . Bonusy z doładowan sie sumują jesli ładujesz przed upływem poprzedniego . Ponadto jesli ładujesz za 20 zł bo np potrzeba ci malego pakietu internetu to aktywacja kazdej usługi bezlimitu w GO! wydłuży ci konto o 60 dni jesli ważnośc z doładowania bedzie krótsza niż 60 dni. Czyli taki mało korzystajacy ma dodatkowe 30 dni wychodzacych +31 na przychodzace. To jest dla korzystających regularnie. ALe uwaga nie tylko . Taka dwuznaczność bo jak masz środki wystarczające na jakąkolwiek aktywacje bez limitu ale bedzie zablokowane na wychodzace to można właczyć usługę bez limitu i konto bez doładowania samo sie wydłuży o 60 dni wychodzacych. Możesz nie zrozmiec tego prostego mechanizmu bo jest on rewolucyjny. U innych trzeba doładować bo inaczej środki są zablokowane a tu nie. Oferte jak masz środki aktywowac można też w okresie pasywnym 31 dni ( czyli gdy tylko przychodzace).Ponadto doładowanie 20 zł wydłuża o 30 dni ale aktywacja „bez limitu za 20 zł” wydłuży konto do 60 dni. Ta oferta przebija ceny jednostkowe. Jak by łaczyła sie z bonusami happy fridays to powinna byc zaraz za a2 mobile. No i brak limitu predkosći.

  • szotyi

   Czyli w GO! tmobile jest 30 GB] za 30 zł (15 doładowanie +15 z pakietu no limit) z no limitem i supernet video do tego w cenie , a tam tiktok youtube netflix i inne. No i sumowanie danych z bonusa doładowań. A jak happy fridays sie bedzie łaczyło z GO! to KOSMOS.

  • szotyi

   Chyba oferta no limitu play nie ma już sensu ani pakiet za 20 zł nie ma mmsów ani internetu ani bonusu internetu . Pakiet za 35 zł z mmsami ale mało internetu . No i co że jest lejek ale bez komfortu bo do 1mega i zl drozej. To w tm GO! doładujesz dodatkowo za 5 zł i dostaniesz 2 GB bonusu i za to 5zł kupisz dodatkowy 1 GB. w sumie za 35 zł w GO! dostaniesz 33GB , no limit i supernetvideo bez limitu . Wiadomo że streaming zuzywa dużo danych . 600MB =1godz. Liczac miesiecznie że oglądasz codzienie godzine to 18 GB zaoszczedzone . W playu zostały by ci 2 GB a potem lejek 1 mega i płacz i zgrzytanie zębami .
   Pamietajmy tez że jest w GO! tanie połaczenia miedzynarodowe nie tylko do europy, w innych sieciach sa droższe.

  • Janek

   Oferta ma tylko jeden minus. Może nie tyle „minus” co małe naciągnięcie. Supernet Video jest mało logiczny, bo działa tylko do jakości 1,5 Mb/s (480p). Jest też wersja Supernet Video HD (do 5 Mb/s 1080p), ale nie ma jej w standardzie tylko za dodatkową opłatą.

  • Kamil

   VGA spokojnie wystarczy, ponadto z bonusem po doładowaniu 50 ziko masz około 22 GB na miesiąc 🏆 Szkoda tylko braku HBO GO w NL data

  • Janek

   Bo ja wiem czy tak spoko jest. Bardzo nie lubię oglądać filmów poniżej 720p (czy pochodnych dla innych proporcji niż 16:9) nawet na małym ekranie telefonu, jeśli mam techniczną możliwość oglądać w HD i więcej (bo np nie jest to jakiś bardzo stary materiał, którego fizycznie nie ma w lepszej jakości). A domyślnie przyjemnie jest jak to full HD. 4K fajnie jak jest, ale nie mam jakiegoś już ciśnienia, no chyba że specyficzne filmy niektóre zjawiskowo nakręcone, to efekt jest warty tej dodatkowej wagi strumienia danych, ale to już na ekranie monitora czy telewizora a nie telefonu. Na smartfonie oglądając zwykły film full HD czy 2K nie widzę różnicy, a 720p vs 1080p jest już mało zauważalna, ale jest. 2K widać tylko na części bardziej statycznych elementach w aplikacjach czy interfejsie systemu, a tak normalnie w locie jak wszystko się rusza czy na filmie, to nie.

  • szotyi

   Pewnie że 480p na telefonie wystarczy . Janek przesadza. Chodzi o to by ogladnac obraz w dobrej jakości a nie jakieś doznania . Np Netflix ma lub miał plan dla komórek gdzie rozdzielczosc jest niska. Poza tym Kamil kiedys płakał że jest ograniczenie do 1.5 mbps a teraz juz mu pasuje . Czyzby zaczał patrzec realnie że dostaje coś czego inni właściwie w tak niskiej cenie na karte nie mają. Ogladam przez super net YT i w stat dla nerdów widze czesto 2400kbps a nie 1500kbps. Mam tez plusa i tam pobiera skokowo a tu jest cały czas streaming video. Ja nie pisze o buforowaniu bo tego nie ma ale o widocznym pasku ciągłości pobierania. Dlatego jest ograniczona predkośc by siec była stabilniejsza.

   Wy chyba nie zauwazyliście że dzisiejsze 1080 to jak kiedys 720. Ja na normalnym internecie widze spadek jakości obrazu który zaczał sie od poczatku” pandemii”. Zresztą YT nawet 720p nie nazywa już hd.
   Kamil ładując za 50 zł i tak ci sie to nie policzy bo mechanizm jest jak w plusie/plushu/orange : by uzyc net z pakietu bez limitu najpierw musisz wykorzystac bonus. Czyli w pierwszym miesiacu np uzyjesz 22(mając 25 +10 GB z bezlimitu) to pakietu bez limitu nie ruszy system na nastepny przejdzie ci z bonusu 3 i z bezlimitu 10 GB .Pierwszy miesiąc masz 35 ale w drugim tylko 13 GB.nie opłaca sie ładowac dużo chyba że wieszz że wykorzystasz w danym mcu dużo . Ładujac za 25 masz 10 bonus +10 bezlimitu=20. jak ładujesz 50 dostaniesz 25 bonus i 10 bezlimitu=35 ale w drugim mcu może ci zabraknąc bo zostanie ci mniej . Bonus sie kumuluje i ladując przed koncem terminu bonusu nie masz szans wykorzystac netu z no limimitu. Tak jest w innych sieciach też. Nie opłaca sie ładowac dużo . Jedynie 20 , 25 , 30 ma sens. Pozostałe wyższe dają ci waznosć konta ale jak korzystasz to nie potrzeba waznosci bo ustawia sie na 60 dni gdy krótsza niż 60 dni a dłuższa wg doładowania. czyli juz 20 zł daje 30 dni wychodzacych ale bezlimit dowolny w GO! da i tak 60 dni.

  • szotyi

   Małe doładowania np 10 zł robisz gdy ci braknie internetu i chcesz kupić bo ładujesz 10 zł i masz 5 GB i 10 zł za które możesz dokupic 3 GB. Albo ładujesz 15 zł i dostajesz 5 GB i kupujesz pakiet za 15 zł =15 GB .Ale liczy sie kolejnosc wykorzystania . Najpierw Happy fridays, potem bonus doładowania potem pakiety samego internetu dokupywane dodatkowo ( jednorazowe lub cykliczne ) a na koncu z pormocji no limit. U innych jest podobnie z wyjątkiem happy frdays bo inni tego nie mają . Nawet plus już na iple nie daje transferu. A tmobile we frii i GO! daje na rózne streamingi. No i mam potwierdzone że happy firdys w GO! mają działać . Dlatego w tmobile majac np. 10 GB masz je na strony i jakies wysyłki filmów a stream wybranych serwisów jest bez limitu . Godzina netflixa dziennie to miesiecznie dodatkowe 18 GB oszczednosci . rozUMISZ to? Co z tego że inni daja ci 30 GB jak tu możesz i miec 10 a zuzyjesz ze 100GB. Prawda brutalna -streaming zjada najwiecej .

  • szotyi

   Dlatego to jest rewolucja bo nie musisz podpinac karty płatniczej do aplikacji. A dostajesz podobnie co we flex w cenie . nawet taniej bo video pass we flex na 30 dni to +20 zł=50zł. W tmobile prawie to samo =30zł.

 10. marco Odpowiedz

  Niestety również Plus na kartę likwiduje bonusy: „Premia za staż” i „Premia za częste zasilanie” od 12 listopada. Na szczęście na razie zostaje 5 doładowanie gratis ale tutaj również nie ma co liczyć na to aby pozostał. Niestety operatorzy coraz bardziej oszczędzają.
  @Kamil
  Jeśli chodzi o ofertę w Orange ze średnią ilością 85 Gb to nie zapominaj że w praktyce wychodzi więcej. Aby mieć ten pakiet musisz zasilić konto kwotą 360 zł a tu również dostajesz GB za każde zasilenie które wykorzystujesz w pierwszej kolejności. Za samo zasilenie 200 zł masz 100 Gb ważne 5 mies a tu jeszcze 100 zł czyli 50 Gb i 5 Gb a do tego za każdy nominał dodatkowo po 5 Gb. Jeśli zasilusz w okresie wakacji to ilość Gb podwaja się więc na wstępie masz 180 lub 360 Gb dodatkowo na pełnej prędkości. Tak więc nadal opłaca się.

  • adik

   Likwidacja wszelkich bonusów za doładowania i za staż związana jest z tym że operatorzy będą musieli zwracać kasę użytkownikowi jak przejdzie do innego operatora, wcześniej taka kasa przepadała bezpowrotnie nam. Więc docelowo wszelkie bonusy za doładowanie znikną bo operator nie będzie dopłacać więcej nam niż my sami wydaliśmy.

 11. Kamil Odpowiedz

  Jestem juz po wstepnej symulacji nowego My mobile RANKING 🏆 Alez to bedzie ciekawa PREMIERA tylko w My-mobile.pl #1 jak J.LO jutro na HBO GO 🙂

  • szotyi

   A po co to , a na co . Jeszcze sie miesiąc nie skończył , jeszcze może sieci odpalą jakieś kapiszony . Bo to mogą być po ofercie tmobile tylko kapiszony.

  • Kamil

   Spokojnie PREMIERA My mobile RANKING planowana jest na 31-paz-2020 w nastepny piatek/sobota wieczor super produkcja jak w HBO GO czy Netflix 😉 #original_content

 12. marco Odpowiedz

  Co do oferty T Mobile to również te tańsze oferty są konkurencyjne jak choćby pakiet za 20 zł no limit rozmowy, sms/mms i 1 Gb. Wielu osobą to wystarczy a już na pewno jest to spora konkurencja dla NJU gdzie za 19 zł mamy tylko rozmowy. A2mobile nie biorę pod uwagę bo już przetestowałem wraz z rodziną i szybko stamtąd uciekliśmy ze względu na słabą jakość.

  • Kamil

   T-Mobile naprawde mocno zaskoczyl, az sam jestem pozytywnie zaskoczony jak robie symulacje My mobile RANKING

  • szotyi

   Ale te 20 zł no limit w tmobile daje 8 Gb w sumie bo za doładowanie 20 zł dostaniemy +7GB.

  • Kamil

   Jak zaplacisz abonament aka subskrypcje za #original_content od My mobile niczym w HBO GO lub Netflix 🏆 Czyzby beznadziejne newsy techpudelkow juz sie znudzily na tle niezaleznego medium? 🤔

  • szotyi

   Nie, jestem ciekaw co tym razem poprzekręcasz. Fajnie gdybyś wprowadził opłate za dostęp do serwisu np. 20 zł . Wtedy by twórczośc nie ujrzała światła internetu.

  • Kamil

   Bedzie mega ciekawie, lepsza PREMIERA niz ta niedzielna w HBO GO powered by Warner Bros bracia z Polski 🔥

 13. Kamil Odpowiedz

  Jestem po symulacji TOP 4 My mobile RANKING 🏆

  Alez to bedzie ciekawe rozdanie. My mobile RESEARCH wymiata #1 Innovate Tech Medium In Poland 🚀

  • szotyi

   Tylko pamietaj symulancie że tmobile oferuje wiecej w no limcie za 30 zł niż orange i plus/plush bo daje w tej cenie supernetvideo .a ponadto w tanim no lmicie za 20 zł tmobile daje no limit rozmowy sms mms i intenret do tego w pakiecie i po doładowaniu – więcej niż inni duzi a ponadto można dokupić do tego za 20 dowolny wariant supernetu.. Kody ussd działaja przy zablokowanym koncie .

  • Kamil

   Mało kto później i tak zrobi na tym streamingu VGA 85 GB danych, takze wciaz wygodniejszy w dedykowanej kategorii NL jest Orange 🍊

  • szotyi

   30zł /mc wobec 360 zł od razu na rok. Wygodniejszy orange , hahahha. Od razu 360 pln wywalić i być uziemionym albo skazanym na strate kasy gdy sie nie spodoba. To zaprzecza idei prepaid.

 14. szotyi Odpowiedz

  „w cenie za 30 PLN jest już NL na VOD w jakosci SD, takze dla kinomaniakow oferta moze byc lepsza niz Orange 1 TB, gdyz w przypadku duzej ilosci ogladanych filmow 85 GB w msc sie szybko skonczy. Tak więc mamy petarde od T-Mobile” – sam to napisałeś . Ale jesteś jak chorągiewka . Więc już zmieniłeś zdanie .
  Ornage 85 GB w tmobile masz 30 GB wiec pozostaje róznica 55GB a to znaczy że musiałbys oglądac na smartonie codziennie 3 godziny wideo 480p gdyz to daje 55GB. Ogladssz tyle ?

  • Kamil

   Jak ktos nie jest kinomaniakiem to wtedy Orange lepszy, o to mi sie rozchodzi 👌

  • szotyi

   Aha czyli lepsze jest 85 Gb a potem nim neta niz net bez limita. . Teraz już wiadomo jak tworzony jest ten ranking.

  • Kamil

   Maly spojler, niezaleznie od tego kto będzie pierwszy w podkategorii No Limit i tak kolejnosc T-Mobile nie ulegnie zmianie w My mobile RANKING 🏆

  • szotyi

   Większy spojler : kolejnośc miejsc przed tmobile też nie ulegnie zmianie..

  • Kamil

   Cala Polska w cieniu Slaska, a tak serio cala Domaniewsko to obchodzi, kiedys nawet My mobile RANKING promowal na fejsie Play rzecznik Grucha 😉

   PS, ogromna ilosc komentarzy (rekordy to przeszlo 200) tylko potwierdza jakosciowe medium (!)

  • szotyi

   coraz gorzej z tobą. Zmartwie cie . Nikt na domaniewskiej cie nie czyta. Ale pełnia idzie to świrujesz.

  • Kamil

   My mobile FB lajkuja nawet dyrektorzy Microsoft Polska panie hejter

   PS, My mobile RANKING juz zakodowany, alez to bedzie ciekawa super PREMIERA, wrecz hits!

  • Kamil

   A propos pelni, czytalem fajny artykul w Newsweek Polska, ze to sciemia. Nic sie nie dzieje podczas moonlight #premium_content za 8,50 PLN abo for week

  • szotyi

   34 zł za misieczny dostęp do start upu od 11 lat? Jestem za. Ale jest warunek treści musza być blokowane i widoczne tylko po logowaniu. Wtedy „wieści dziwnej treści ” nie ujrzą światła dziennego.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt