PREMIERA: Orange vs. A2Mobile 4:4

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ pasjonująco zapowiada nam się walka o miano najlepszej sieci komórkowej na kartę 2020 roku w Polsce. Jeszcze dwa miesiące temu starcie na linii Orange z A2Mobile wskazywało wynik 4:2 dla francuskiego telekomu. Teraz po dwóch ostatnich zwycięstwach tego polskiego w My mobile RANKING mamy rezultat 4:4. W następnym, bo trzecim kwartale może wyjść on na prowadzenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Miesiąc wrzesień bowiem zawsze oznacza początek 3Q/2020. W tym miejscu warto przypomnieć, że w roku 2017, 2018 i 2019 wygrywało A2Mobile. Być może zapowiada się jego czteroletnia hegemonia. Tymczasem mało który Polak zna tą sieć komórkową na tle tzw. W4 dużych graczy strukturalnych, do których zaliczamy Plusa, Orange, T-Mobile oraz Play. Niestety brak budżetów marketingowych z prawdziwego zdarzenia robi tutaj swoje.

Bez sporego PR w zasadzie nigdy ten stan rzeczy nie ulegnie pozytywnej zmianie. I dotyczy to nie tylko A2Mobile, ale równie dajmy na Lajt Mobile z niezwykle ciekawym No Limitem z 300 GB. Tu potrzeba długofalowej strategii działań promocyjnych, aby potencjalny klient zapamiętał na dobrze daną markę. Tak to niestety wyłącznie garstka miłośników technologii wie o ich istnieniu. Szkoda, bo mogliby mając wiedzę sporo zaoszczędzić.

(fot. A2Mobile/Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt