Heyah z nową ofertą (i logo) co drugi miesiąc No Limit gratis [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wielka szkoda, że nowa oferta Heyah 01 jest dostępna wyłącznie w formie rocznego zobowiązania. Promocja bowiem jest bardzo ciekawa (podobnie jak odświeżone logo marki). W największym skrócie chodzi o No Limit z rozmowami i wiadomościami SMS (z MMS) połączony z 20 GB internetu (bez lejka niestety) za 39 PLN, przy czym co drugi miesiąc pakiet jest darmowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W praktyce więc biorąc pod uwagę ukryte sztuczki marketingowe płacimy 19,50 PLN co 30 dni za zestaw. To taniej niż No Limit w A2Mobile z 15 GB za 19,90 PLN. Przez to Heyah miałaby zdobyte jakże cenne oczko w przedostatniej podkategorii My mobile RANKING. Tak to wyjdą z tego nici. Nikt bowiem nie lubi płacić za coś z góry za rok (bez telefonu) tylko tak jak za Netflix czy HBO GO z opcją miesięcznego wypowiedzenia umowy.

Tak więc niby jest to oferta na kartę, ale nie do końca. Więcej szczegółów o rewolucji w Heyah znajdziemy na oficjalnej witrynie mocno ożywionego do życia operatora www.sklep.heyah.pl. Wielka szkoda, że opcja nie jest dostępna w formie miesięcznej rezygnacji. Wtedy z pewnością miałaby szansę na większe zaistnienie na niezwykle mocno trudnym polskim rynku telekomunikacyjnym zdominowanym przez tzw. W4.

(fot. Heyah/My mobile)

REKLAMA NOWEJ OFERTY HEYAH 01

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.17 komentarzy do “Heyah z nową ofertą (i logo) co drugi miesiąc No Limit gratis [My mobile TV]”

  • szotyi

   Profesjonalny riserczerze kontenera…
   Trochę śmieszne to po tylu latach pytać komentujących serwis co jak działa. najlepsze to to że riserczer ma no limit i nie zadzwoni do operatora.

   To nie jest nawet zobowiazanie . Jak właczysz to pobiera opłate za miesiąc ale możesz uzywac dwaa miesiące(podobnie jak w rodzinie a nawet lepiej bo 20 GB jest co miesiąc ) . jak zrezygnujesz to usługa działa do końca opłaconej subskrypcji. Z tymi 12 miesiacami chodzi o gwarancje niezmienności chyba że warunki polepszą co uczciwie zaznaczają. Po roku możesz sobie zrezygnowac , zreszta w czasie drożejących usług nie wiadomo czy inni nie podwyzszą opłat . Może po roku zaproponuja abonament na 2 lata też z gwarancją tej ceny i podobnym zestawem usług. Zależy jak to przyjmie rynek a na razie przyjmuje talie usługi subskrypcyjne dobrze co dowodzi rozwój flexa i utrzymanie tez dobrego nexta.

  • Kamil

   No to nawet lepiej, Heyah bedzie miała awans w My mobile RANKING ?

  • Nikttaki

   Jakim cudem jak to jest subskrypcja jak flex/next/chill on?

  • szotyi

   No właśnie Kamilku . Nie może być to ujmowane bo to jest subskrypcja ktora jest formą abonamentu- właściwie za granica abonament nazywa sie subskrypcją. To nie jest prepaid choć jest równiez prepaid. masło maślane ale flex i netxt w takim razie a nawet taka subskrypcje maja vikingi powinno być ujmowane. Oczywiście tylko gdy uwzglednisz nowa usługę heyah w swoim kontenerze premjóm.

  • szotyi

   Dobra kamilu. Skoro mamy subskrypcje to trzeba stworzyć nowy ranking. Osobny dla subskrypcji. Uzupełnie że subskrypcja „chill on” to własnie u vikingów.

 1. szotyi Odpowiedz

  Doczytałem że riserczer wymyślił najpierw piszać że 19,50 co miesiać a potem „Nikt bowiem nie lubi płacić za coś z góry za rok (bez telefonu)” co jest nieprawda bo nie płaci sie za rok tylko co drugi miesiąc.
  Kolejne bajki „Wielka szkoda, że opcja nie jest dostępna w formie miesięcznej rezygnacji.” Po prostu wyłaczasz odnawianie subskrypcji i już . W dodatku przez 6 miesiecy możesz ja właczyć ponownie jak pozostawisz numer u operatora.

  • Kamil

   Nikt, bo to bardziej fundacja jest aniżeli komercyjna sieć komórkowa MVNO

  • Orest

   To nie jest MNVO tylko MNO T-mobile Polska SA.
   Czyli Nju Mobile to MNVO? XD

 2. xaliemorph Odpowiedz

  7.4.Pakiet Danych
  //\\

  7.4.1 W każdym Okresie Rozliczeniowym masz Pakiet Danych 20 GB. Po wykorzystaniu tego pakietu w całości nie możesz korzystać z Mobilnego Internetu do końca wskazanego okresu. W kolejnym Okresie Rozliczeniowym Pakiet Danych się odnowi.

  //\\ 7.4.6 Część Pakietu Danych, zwaną Limitem Danych UE, możesz użyć zarówno w kraju jak iw Strefie Roamingowej 1A. Twój Limit Danych UE wynosi 4,23GB.Jego pełna definicja i pozostałe dotyczące go zasady znajdują się w Dziale III „Cennika Systemu Heyah 01”.

  //||\\ Czyli lejek jest. I warto wspominać o limicie w ramach UE bo to ma znaczenie przy wyborze.

  • xaliemorph

   EDIT: Lejek tzn. raczej korek. Innymi słowy supskrypcja nie powoduje że jak przekroczymy 20GB to nam będzie zjadać z karty kolejne złotówki. Po prostu będzie blokada i rachunek nam nie podskoczy jak w abonamencie – zwracam uwagę bo to może być dla niektórych niejasne przy usłudze takiego typu, pomiędzy prepaidem a abonamentem.
   Lejka nie ma w sensie że po dobiciu do 20GB to faktycznie Internet wogóle nie działa, poza niby transferem danych generowanym przez samą aplikację Heyah, pewnie by np. umożliwić jakkolwiek dokupienie pakietu. Choć swoją drogą nie wiem jak to rozwiążą w przypadku roamingu, pewnie nawet Internet w samej aplikacji Heyah będzie również zablokowany.

   PS. Jeszcze się nie nauczyłem tego dziwnego sygnalizowania ENTER w polu wprowadzania komentarzy.

  • Kamil

   Korek to cos innego niz lejek jaki mam chociazby w A2Mobile z kapitalna wartoscia 0,5 Mb/s umozliwiajaca swobodne korzystanie z internetnu, zasluzony lider My mobile RANKING 😉

 3. szotyi Odpowiedz

  Jednak nie ulega wątpliwości że Kamil niezbyt zrozumiał nową ofertę heyah tworząc premjóm kontener z przekłamaniami. Ale to pewnie dlatego te przkłamania bo kontener jest tworzony ” z pasji”.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt