Nawet 200 GB za darmo w Heyah

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Heyah nie błyszczy w ostatnim zestawieniu My mobile RANKING, gdzie zajmuje odległe przedostatnie miejsce. W badaniu widać jak na dłoni, że operator swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą. Na szczęście coś zaczyna się wreszcie zmieniać w tym temacie. Wszystko za sprawą najnowszej promocji o nazwie Gigabajty od Heyah, która wystartowała 15 lipca bieżącego roku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W największym skrócie można powiedzieć, iż każde doładowanie premiowane jest darmowym internetem. I tak zasilenie 200 PLN oznacza dodatkowe 200 GB (na 200 dni). Analogicznie więc doładowując się kwotą 50 PLN zyskujemy 50 GB (na 50 dni) czy 5 PLN odpowiednio 5 GB (na 5 dni). Trzeba skorzystać z aplikacji Moja Heyah lub witryny www.doladuj.heyah.pl. Klient otrzyma bonus wyłącznie raz.

Akcja jest dostępna w taryfie Dniówka. Na koniec My mobile zwraca uwagę na najpopularniejsze niegdyś doładowanie 50 PLN, ponieważ aktualnie będzie ono skutkować otrzymaniem całkiem przyjemnych 50 GB na 50 dni. Miesięcznie (prawie) zatem wychodzi 25 GB, czyli bez używania usług streamingu wideo typu YouTube czy Netflix powinno spokojnie wystarczyć. Cieszą pozytywne zmiany po wielu tygodniach posuchy w Heyah.

(fot. Heyah/My mobile)

CYTAT ARTYKUŁU:

„My mobile zwraca uwagę na najpopularniejsze niegdyś doładowanie 50 PLN, ponieważ aktualnie będzie ono skutkować otrzymaniem całkiem przyjemnych 50 GB na 50 dni”

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt