Kampania Zenka niewypałem, będą duże zwolnienia w Media Markt [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Swego czasu sklepy Media Markt z elektroniką były chyba ulubione dla Polaków. Któż z nas nie pamięta tych wielkich promocji na sprzęt, wówczas głównie komputerowy. Teraz jakby para, moc oraz splendor tej marki minął. Wręcz przeciwnie, obecnie jest ona mocno krytykowana za reklamy ze znaną gwiazdką muzyki Disco-Polo, mianowicie Zenkiem Martyniukiem.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wiele osób zarzuca mu podczas krytyki, że wcale nie ma talentu wokalnego. Mimo to jest finansowany z podatków, chociażby w formie pośredniej przy pomocy publicznej telewizji (stąd liczne koncerty w niedzielę na żywo w różnych miastach kraju nad Wisłą). Tak naprawdę jego sukces można przyrównać do gigantycznego tzw. lol contentu, który przyjął się u masowego odbiorcy, a nie tylko tego internetowego zazwyczaj młodego użytkownika.

Ponadto Media Markt ma przeprowadzić duże zwolnienia, głównie poza Niemcami. Pracę ma stracić 3,5 tysiąca osób z wszystkich 47 tysięcy. Z pewnością Polski one nie ominą. Swoje do pieca w tym temacie też dorzuciła pandemia koronawirusa. Ostatnio My mobile chwaliło właśnie w jego sklepie dostępność nowego iPhona z 128 GB pamięci z dużym ekranem oraz wciąż wpieranym w bardzo atrakcyjnej cenie mniejszej niż 1.399 PLN.

(fot. Media Markt/My mobile)

REKLAMA ZENKA W MEDIA MARKT

NOWA REKLAMA ZENKA W MEDIA MARKT

Przygotowane przez

jest autorem 11146 informacji na tej witrynie.7 komentarzy do “Kampania Zenka niewypałem, będą duże zwolnienia w Media Markt [My mobile TV]”

 1. Adi. Odpowiedz

  Często bywałem i kupowałem w Media Markt ale odkąd jakiś Zenek z wjejskiej zabawy z głosem eunucha ich reklamuje to omijam ten sklep. Na pewno chcą otworzyć filie w stodołach.

 2. MiK Odpowiedz

  Zenek Martyniuk w reklamie to żenada. Takie beztalencie finansowane z kasy klientów? Bywałem i robiłem zakupy w Media Markt, ale po takiej reklamie i wsparciu żałosnego zapiewajca już nie robię tam zakupów.

 3. ja Odpowiedz

  przez te reklamy z zenkiem Media Markt dużo stracił w moich oczach. Omijam teraz ten sklep szerokim łukiem.. Niestety specjaliści od reklamy się nie popisali

  • Kamil

   Ostatnio widzialem w ich sklepie podpis pod telewizorami Zenek poleca, oczywiscie za gruby hajs 1 mln PLN 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt