PREMIERA: Wspierany iPhone z 128 GB pamięci za mniej niż 1.399 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć chyba nigdy w historii iPhony od Apple nie były tak tanie z sensownej wielkości ekranami oraz pamięcią wewnętrzną. W toruńskim sklepie Media Markt w koszu niczym paczki chipsów leżała cała masa smartfonów z logiem nadgryzionego jabłka i to w jakże komfortowej wersji 128 GB przestrzeni na dane za niecałe 1.399 PLN. Tak, chodzi o model iPhone 6S.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest on o tyle ciekawy, gdyż wciąż wspierany przez producenta. W efekcie podobnie jak iPhone SE otrzyma spokojnie we wrześniu iOS 14. Kto wie, może ten ostatni model pojawi się w My mobile wyłącznie dla testów nowego mobilnego oprogramowania Apple, a jest co sprawdzać. Wystarczy nadmienić funkcję klonowania obrazu dzięki AirPlay z grami działającymi bezprzewodowo na oficjalnym padzie Xbox na Apple TV.

Jest to możliwe od wersji iOS 13 gwoli przypomnienia. Z uwagi na zgodność standardów nie będzie miało zjawisko opóźnień czy szeroko rozumianych lagów. W efekcie można zrobić na dobrą sprawę konsolę z iPhona i Apple TV. Wracając na koniec do tematu iPhona 6S z 128 GB przestrzenią nareszcie nie będzie problemów z brakiem slotu na zewnętrzne karty pamięci microSD. Ta wielkość powinna w zupełności wystarczyć każdemu.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Wspierany iPhone z 128 GB pamięci za mniej niż 1.399 PLN”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt