PREMIERA: 70% budżetu na marketing cyfrowy przechodzi przez zaledwie trzy firmy [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Warto oglądać filmy dokumentalne na platformie Netflix. Możemy się bowiem później z nich dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o świecie. Przy okazji potwierdzają one ostatnią publikację o tytule złe korporacje. Otóż aż 70% budżetu na marketing cyfrowy, czyli reklamę w internecie przechodzi przez zaledwie trzy firmy. Chodzi o Google, Facebook oraz Amazon.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przypomina to nieco sytuację rolników wiecznie wykorzystywanych przez wielkie sieci handlowe z armią pośredników. Dochodzi nawet w Polsce do takich chorych rzeczy w rolnictwie, że bez stosownych dopłat unijnych kompletnie nie opłaca się dajmy na to trzoda chlewna gospodarzom i to pomimo dużo niższego, wręcz symbolicznego KRUS na tle ZUS. To dlatego tak sporo mamy ostatnio protestów z ich udziałem w Warszawie.

Cytat nadmieniony na początku artykułu miał miejsce w dokumencie Minimalizm Czas Na Mniej. Znajdziemy go na www.netflix.com/pl/title/81074662. W największym skrócie opowiada on o nadmiernym konsumpcjonizmie społecznym objawiającym się później na gromadzeniu zbędnych i zupełnie niepotrzebnych przedmiotów. Te oczywiście zostały sprzedane przez marketingowców. Internet oferuje przecież możliwość dotarcia do idealnej grupy docelowej z celną reklamą za sprawą mechanizmów śledzących.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJY DOKUMENTU MINIMALIZM CZAS NA MNIEJ (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: 70% budżetu na marketing cyfrowy przechodzi przez zaledwie trzy firmy [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Co ciekawe, blog Minimalistów z filmu zaczynał od 50 czytelników miesiecznie, by finalnie mieć ich pół miliona rocznie, czyli zupełnie tak jak My-mobile.pl 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt