PREMIERA: Nowa kampania T-Mobile z najszybszym mobilnym internetem (od Play) jest nieaktualna [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca historia. Sieć komórkowa T-Mobile dopiero co wystartowała z kampanią reklamową mówiącą o tym, że ma najszybszy mobilny Internet w Polsce a już jest ona nieaktualna. W pewnym sensie dochodzi do marketingowego koloryzowania rzeczywistości, ponieważ klient otrzymuje mylny komunikat. T-Mobile ma (miał) najlepszy dostęp do internetu bezprzewodowego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Tymczasem od pewnego czasu Magenta została zdegradowana przez Play wskutek dużych inwestycji w budowę infrastruktury (maszty BTS, których nie należy mylić z koreańskim zespołem muzyki pop). Z pewnością na etapie produkcji klipu wideo nikt nawet nie brał pod uwagę znacznego przyspieszenia transferów u fioletowego operatora. Co ciekawe, w najnowszym wydaniu Speed Test sieć Plus znowu spadła na miejsce poza podium.

Play ma średnią prędkość 44,7 Mb/s, nadmienione wyżej T-Mobile 43 Mb/s i Orange 41,3 Mb/s. Dopiero teraz mamy Plusa z 39,6 Mb/s. Dokładniejsze informacje są dostępne na www.speedtest.pl/ranking/internet-mobilny#czerwiec-2022. W zaistniałej sytuacji nie pozostaje T-Mobile nic innego jak wycofanie akcji marketingowej z domów mediowych mimo przepalonych dziesiątków milionów złotych. PR ma się przecież tylko jeden.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA NAJSZYBSZEGO MOBILNEGO INTERNETU T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Nowa kampania T-Mobile z najszybszym mobilnym internetem (od Play) jest nieaktualna [My mobile TV]”

 1. Adam Odpowiedz

  T-Mobile może latami tak się reklamować. Dadzą najwyżej gwiazdkę małym drukiem „najszybsi w 2019 roku”. Są do tego zdolni. 😉

  Tak, tak! Nie zapomnę jak reklamowali 5G. Coś takiego. Wielki napis „5G”, „najszybsza sieć”, a pod spodem małym drukiem: „dotyczy LTE w latach 2019, 2020 i 2021”.

  Ha, szkoda że do 1996 się nie cofnęli. Testów brak 😀

  • Kamil

   Ciekawe jak sie zachowa T-Mobile ta da da dam 🙂 Tymczasem Lewy juz nie lubi T, a Spotify ?? #skumaj_przekaz

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt