PREMIERA: Cenzura komentarzy na blogu sieci komórkowej Play mocno irytuje

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nic tak nie irytuje w gospodarce internetowej jak zablokowany (zbanowany) komentarz. W dodatku podwójnie (drugi raz z rzędu). Człowiek się namyślił kilka minut, następnie napisał opinię od serca i wszystko na marne. Do takich praktyk komunistycznych niestety dopuścił się oficjalny blog sieci komórkowej Play, który zdaniem My mobile umarł już rok temu słabym poziomem publikacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem w Polsce mamy (jeszcze) demokrację, czyli swobodę wypowiedzi podobnie jak w całej Unii Europejskiej. Dla przykładu My mobile naprawdę rzadko usuwa negatywne komentarze. Dotyczy to wyłącznie tylko chamskich opinii czytelników z obrażaniem innych. Dla porównania duży portal Telepolis przegrał z agresją hejterów. W efekcie liczba komentarzy spadła tam do zera wskutek wymogu logowania się przed dodaniem opinii.

Tak więc to nie jest przypadek, że z sieci Play odchodzi kwartał po kwartale ogrom prawie 70 tysięcy klientów. Konsumenci mają dość mało autentycznych celebrytów. Ich nielubienie przekłada się później na P4. Czytelnicy My mobile również skarżą się na blokowanie negatywnych komentarzy na blogu Play. Pozostaje zatem mieć nadzieję, iż słaby obecnie PR poprawi się w przypadku fioletowej sieci komórkowej po ostatniej klapie z rokiem ważności konta za jedyne 100 PLN.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12090 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Cenzura komentarzy na blogu sieci komórkowej Play mocno irytuje”

 1. Huntek Odpowiedz

  Najgorsza siec to i najgorsze forum!! Przecież Play ( do niedawna jeszcze siec wirtualna) to sieć dla dzieciaków których nie stać na rachunek za telefon a którzy wolą zamiast dobrych usług reklamy z pseudocelebrytami..

  • Kamil

   Play zdjal mi juz bana i moge komentowac na oficjalnym blogu, duzy props dla P4! 😉

 2. Janek Odpowiedz

  Na bardzo wielu dużych i małych portalach komentarze zawierające jakikolwiek link muszą być ręcznie zatwierdzone przed pokazaniem się. To nic dziwnego. Jeśli są kasowane po fakcie, a nie było nic chamskiego, napadania, przepychanek (można się „kłócić”, ale grzecznie i merytorycznie, a nie wyzywać), gróźb, niecenzuralnych słów itp, to już faktycznie zła praktyka.

  • Kamil

   W tym sek, ze link nie zostal zatwierdzony i nie tylko mi jak widac 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt