PREMIERA: Ciekawa synchronizacja chmury OneDrive z koszem Windows 8.1

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Microsoft to nie tylko bugi i błędy w oprogramowaniu Windows. To także przydatne funkcje oraz opcje odkrywane zupełnie przypadkiem. Tak właśnie było w historii, która zostanie opisana za chwilę. Dotyczy ona chmury OneDrive. W momencie usunięcia zdjęcia z dysku na serwerach Microsoft usłyszymy charakterystyczny dźwięk zamykania klapy blaszanego kosza.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jest on od lat doskonale znany użytkownikom komputerowego Windowsa. Akurat w wydaniu Windows 8.1 w tym momencie stał się on zapełniony jak na zdjęciu powyżej. W efekcie widzimy nic innego jak piękną synchronizację z OneDrive. Jeśli użytkownik ma wątpliwości czy dobrze zrobił usuwając plik to jeszcze może go uratować z poziomu notebooka lub komputera stacjonarnego (platforma PC). Niby mała rzecz, a cieszy.

Takich smaczków najwięcej ma oczywiście MacBook. W MacOS to po wykonaniu aktualizacji oprogramowania widok otwartych okien jest w dokładnie tym samym miejscu, co wcześniej. Tylko pozostaje dodać do tego identyczne położenie kursora, gdzie mamy idealnie napisane oprogramowanie. Swoją drogą to wielka szkoda, że laptopy Toshiba zwinęły się nam z rynku. Miały one naprawdę wysoką jakość oraz sensowną cenę.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11433 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt