Uber stawia na transport ciężarowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Uber to chyba najbardziej obecnie kontrowersyjny startup na świecie. Chodzi oczywiście o miliardową wycenę firmy, która tak naprawdę traci równie gigantyczne pieniądze i wcale nie widać światełka w tunelu. Nie przeszkadza to jednak marce startować kolejnymi odważnymi projektami. Właśnie takim jest nowa usługa Uber Freight.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Polega ona na transporcie ciężarowym głownie na duże odległości. Zapewne chodzi tutaj o jakąś profesjonalną działalność, a nie dodatkowe zajęcie po godzinach w celu dorobienia sobie. Mało przecież jest osób, które mają na parkingu wolnego tira. Naprawdę ciekawe jak rynek przyjmie tą świeżą funkcjonalność. Wcześniejszy UberBOAT, czyli przewóz łodziami z pewnością był rozwiązaniem wysoce niszowym.

Z transportu wodnego bowiem nie korzystają tłumy. Uber Freight więc wyraźnie ma charakter biznesowy z dużym naciskiem na zawodowych kierowców. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej witrynie www.freight.uber.com. Duże wrażenie robi ponadto film promocyjny, który znajduje się poniżej. Pokazuje on nie tylko świetne działanie Uber Freight w praktyce, ale i również piękno Ameryki (rejony słonecznej Kalifornii).

(fot. Uber/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY UBER FREIGHT

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt