PREMIERA: Na mapie zasięgu 5G miasto Toruń jest dostępne tylko w sieci Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Toruń, niespełna 200-tysięczne miasto (lub jak kto woli miasteczko). W przeszłości własnie tutaj debiutowała dumnie technologia LTE od sieci komórkowej Play. Była to pierwsza lokacja oferująca zasięg 4G, którego nie spotkaliśmy wówczas nawet w Warszawie, czyli stolicy Polski. P4 taki stan rzeczy tłumaczył ciekawą architekturą oraz różnorodnością miasta.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki temu w praktyce z uwagi na ukształtowanie terenu lepiej można byłoby sprawdzić częstotliwość LTE w praktyce. Co ciekawe, w temacie zasięgu 5G również w Toruniu tylko fioletowa sieć komórkowa może się pochwalić jego oferowaniem. Klienci zarówno Orange, T-Mobile jak i Plusa obejdą się w grodzie Kopernika smakiem. Aż chciałoby się powiedzieć prawdziwa rosyjska ruletka stała się faktem. Na kogo wypadnie, na tego bęc.

Z pewnością podobne dylematy mają chociażby czytelnicy My mobile, najbardziej innowacyjnego medium o technologiach mobilnych w Polsce. Ktoś, kto mieszka w dużych lokalizacjach z liczbą około miliona mieszkańców w zasadzie ma największe szanse na dostęp do 5G. Wystarczy nadmienić Warszawę, Trójmiasto, Poznań, Łódź czy Wrocław. Ci z mniejszych mają pecha, co dobitnie potwierdza mapa zasięgu nadmienionego 5G Play na oficjalnej podstronie operatora www.play.pl/kampanie/5g-w-play.

(fot. Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Na mapie zasięgu 5G miasto Toruń jest dostępne tylko w sieci Play”

 1. Marcin Odpowiedz

  Skoro miasto wojewódzkie liczące 200 000 mieszkańców jest miasteczkiem to Poznań czy Wrocław są zaledwie małymi miastami wg autora.

  • riki-tiki

   Bydgoszcz to ma około 300 tys a nie milion, do miliona bardzo daleko jeszcze. Ale co tam Bydgoszcz, ja to dopiero wsiur jestem ze wsi zabitej dechami. Mieszkam w niespełna 130 tysięcznej wsi. Eh… chciało by się wyjechać do tego Los Angeles czy Paryża albo Londynu, albo chociaż takiego w miarę średniej mieścinki jak Warszawa, ale niestety mieszkam tylko w byłej stolicy Polski takiej małej wsi.

  • Kamil

   No popatrz jakie male #300k_miasteczko 😉

   Myslalem, ze bedzie minimum milion miala ta algomeracja bydgoska

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt