Facebook będzie wymagał dowodu osobistego

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wolne żarty jakby to powiedziała młodzież. Facebook w Stanach Zjednoczonych w przypadku popularnych, czytaj dużych kont będzie wymagał weryfikacji tożsamości użytkownika za pomocą dowodu osobistego. Biorąc pod uwagę jego standardy bezpieczeństwa potwierdzone setkami milionów wycieków danych, zapowiada się piękna katastrofa.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nikt przecież później nie chce się borykać z zakupami na nasze konto, dajmy na to gdzieś w globalnej sieci web. Facebook nie potrafi ogarnąć awarii witryny typu Fan Page dla My mobile z liczbą prawie tysiąca fanów. Mało kto przy zdrowych zmysłach może traktować go poważnie. Takie są fakty. Oczywiście powyższe wymogi spowodowane są wcześniejszą udaną próbą manipulacji wyborów USA, gdzie rosyjskie trolle wypaczyły ich wynik.

Wtedy akurat chodziło o polaryzację amerykańskiego społeczeństwo wskutek zagrzewania zażartych spornych dyskusji na Facebooku, często popartych masą fake newsów. Więcej informacji na temat nowych wytycznych Facebooka znajdziemy w dziale prasowym www.about.fb.com/news/2020/05/id-verification-high-reach-profiles oraz specjalnej sekcji pomocy na www.facebook.com/help/159096464162185.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Facebook będzie wymagał dowodu osobistego”

  1. Derick Odpowiedz

    Facebook to prywatna korporacja, ktora chce miec prawdziwa ewidencje jak urzedy panstwowe upowaznione prawem. Potrzebne im to do wiarygodnych statystyk jakie prezentuja reklamodawcom, bo wszyscy sa na FB sprzedawani komercyjnym firmom. Placimy za to realnymi pieniedzmi przy nabywaniu towarow, bo wszelkie koszt promocji i uslug Facebooka sa wliczone w koncowy koszt produktow.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt