PREMIERA: My mobile jak Elon Musk też usunie Fan Page na Facebooku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Facebook powoli wyrasta nam na technologiczny bubel dekady. Aż strach pomyśleć jaki tam w środku musi być bałagan. W przypadku tak wielkiego projektu ogarnięcie tych wszystkich baz danych jest kosmicznie trudnym wyzwaniem. To dlatego co chwilę słyszymy o wycieku 50 milionów informacji z kont jego użytkowników. Już pal licho te ograniczanie zasięgów postów do 2-5%.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Takie są analizy My mobile. Elon Musk w pewnym momencie powiedział dość i usunął profile z setkami milionów fanów legendarnych marek Tesla oraz SpaceX. Chyba dobrze zrobił, gdyż pozbył się dwóch problemów na głowie. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając nieistniejący profil www.facebook.com/tesla. Taki los wkrótce czeka Fan Page My mobile na Facebooku. Nie ma sensu dłużej się w to bawić, nawet formie My mobile BACKSTAGE. Lepiej trzymać komentarze we własnej bazie danych.

Od kilku dni ponadto Fan Page najbardziej innowacyjnego medium o technologiach mobilnych w Polsce ma awarię. Można go przeglądać z zewnątrz, ale niestety nie da się do środka zalogować. Działają jedynie statystyki nic nie znaczące w aplikacji Menedżer Dla Stron. Prowadzenie jego przypomina dramat. Facebook ma nawet problemy z poprawnym ładowaniem miniaturek z linków. Swego czasu kanał MaxTV na YouTube celnie go krytykował ze zerowanie licznika polubień, aby zachęcać do kampanii. Przy jego oglądalności to aż dziwne, że nie dochodziły kolejne polubienia, tylko wynik był na zero.

(fot. Elon Musk/Instagram/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: My mobile jak Elon Musk też usunie Fan Page na Facebooku”

 1. Kamil Odpowiedz

  Facebook Fan Page nie działa mi już drugi dzień, a ich obsługa klienta to przykry żart podobnie jak historia ukradnięcia pomysłu wioslarzom przez Zucka 🚣

  • Kamil

   To już piaty dzien kompromitacji Facebooka, Fan Page dalej nie dziala 👎

 2. Kamil Odpowiedz

  Trump tez ma dosc Twittera za blokowanie konserwatywnych oznaczanie jako fake news 😐 Rozwaza nawet zamkniecie sociali (!)

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt