Telefon z funkcją radaru na podczerwień

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby telefon z funkcją kamery na podczerwień naprawdę pojawił się to moglibyśmy mieć swoistego rodzaju hit. Wszystko za sprawą niecodziennej możliwości aparatu smartfonu polegającej na rejestrowaniu obrazu na zasadzie przenikania przez cienki plastik oraz wybrane tkaniny (czytaj ubrania). Rodzi to swoistego rodzaju kontrowersyjne kwestie naruszania prywatności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Być może właśnie dlatego tak drogi jest OnePlus 8 Pro. Tymczasem już wiadomo, że producent wycofał nowatorską funkcjonalność. Jeden z aparatów dzięki zastosowaniu podczerwieni traci wsparcie dla wyżej nadmienionej opcji. Kiedyś podobny problem był w przypadku okularów Google Glass. Nikt przecież nie chciał być rozbierany na zasadzie nakierowania wizjerem inteligentnego telefonu komórkowego.

Zapewne dostawca OnePlus chciał uniknąć niepotrzebnego szumu medialnego, który i tak się zrobił w branży mediów technologicznych. Chyba takiej reklamy nie chciałby mieć żaden poważny projektant słuchawek. Tym bardziej, iż staje się on powoli brandem premium. Nie chce być kojarzony z tanim (lecz drogim oraz ceniącym się niejako przy okazji) producentem urządzeń z wysoką jakością działania.

(fot. OnePlus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt