Znamy najlepsze smartfony świata według EISA 2020

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle mocno cenione w branży telekomunikacyjnej (i nie tylko) Stowarzyszenie EISA Awards 2020 przyznało nagrody za najlepsze na rynku inteligentne telefony komórkowe. W tym roku najlepszym smartfonem uznano model OnePlus 8 Pro. Natomiast najlepszą słuchawką fotograficzną był Huawei P40 Pro, co ciekawe bez usług Google.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W tym miejscu warto przypomnieć, że w zeszłorocznym rozdaniu całościowo triumfował jego poprzednik P30 Pro (jeszcze z usługami giganta z Mountain View). Tak więc dalej najlepsze aparaty na świecie mają telefony Huawei. Z kolei najbardziej zaawansowanym smartfonem wybrano Oppo Find X2 Pro. Najlepszy składany telefon to Samsung GALAXY Z Flip oraz multimedialny Sony Xperia 1 II. Wszak nie ma się co dziwić temu werdyktowi.

Smartfon od japońskiego producenta bowiem posiada nie tylko łączność 5G, ale i również ekran w zadziwiającej jakości 4K. Aż chciałoby się powiedzieć multimedia pełną gębą. Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej podstronie plebiscytu www.eisa.eu/awards/mobile-devices/?lang=pl. Dziwić może brak wyróżnionych urządzeń tak uznanych, wręcz legendarnych marek jak Apple czy Nokia, ale może ich czas przemija.

(fot. EISA/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt