Oto kolejne nowości Androida 11

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Choć Android 10 ma w garści zaledwie 8,2% udziałów to koncernowi Google nie przeszkadza prowadzić szlifów u jego następcy. Tak, chodzi o kolejną generację zielonego robota. Android 11 w największym skrócie będzie dalszym ulepszeniem dziesiątki. Nie ma mowy o jakiejś wielkiej rewolucji. Użytkownicy zyskają za to ciekawe usprawnienia ułatwiające mobilne życie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy nadmienić funkcję nagrywania ekranu oraz wykonywania zrzutów ekranowych dla całych stron (w formie przypominającej niejako paragon sklepowy). To nie koniec smaczków. Android 10 nareszcie wyciszy powiadomienia w sposób automatyczny podczas kręcenia filmów wideo. Nie musimy przez to ręcznie włączać trybu nie przeszkadzaj z ikoną zakaz wjazdu znaną z motoryzacji. Ponadto touchpad będzie zdecydowanie bardziej czuły podczas używania folii ochronnych (tryb zwiększonej czułości) na ekranie.

Menu kontekstowe dla aplikacji zostanie oddane do edycji w kwestii posiadacza telefonu. Nie będzie trzeba zdawać się przez to w 100% na algorytmy Androida. Tryb ciemny zaś zacznie się dopasowywać do pory dnia, w wyniku czego w dzień wcale nie musi być on aktywny. Tytuły staną się dostępne dzięki przywróceniu danych z pamięci podręcznej. W następstwie unikniemy ponownego logowania się na wybranych aplikacjach. Niejako na deser też tryb samolotowy nie będzie z automatu wyłączał łączności Bluetooth. W efekcie dajmy na to w samolocie wygodniej użyjemy bezprzewodowych słuchawek.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt