PREMIERA: Jest duża szansa na Androida 11 dla Sony Xperii 10

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy już drugie potwierdzenie informacji, że średniak Sony Xperia 10 otrzyma Androida 11. Wcześniej pochodziły one z mediów technologicznych. Teraz źródłem są pliki z instalacjami surowego zielonego robota (tzw. AOSP), które nie posiadają nawet zainstalowanych usług Google. Tak więc szykuje się nam wielki przełom w kwestii aktualizacji średniej półki od Sony.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Według portalu Android.com.pl na liście jest nadmieniona przed momentem Xperia 10. Jej nazwa kodowa to Kirin zupełnie tak jak autorskie procesory firmy Huawei. Dedykowana witryna dla deweloperów od japońskiej korporacji jest dostępna na www.developer.sony.com/develop/open-devices/latest-updates. Trzeba przyznać, że Sony robi się nam takim Apple w świecie Androida.

Chodzi o jakość w dwuznacznym znaczeniu. Po pierwsze, smartfony Sony nie mają notcha. Wszystkie obiektywy schowane są w ramce. Dla niektórych osób notche są szpecące tak mocno, iż wykluczają zakup smartfonu. Po drugie, praktycznie czysty Android z zerowymi zmianami wizualnymi (są tylko dodatkowe aplikacje) na tle wszechobecnych nakładek jest nie lada gratką w formie alternatywy dla zawsze drogich inteligentnych telefonów komórkowych z linii produktowej Google Pixel.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt