Sony jak Samsung stawia na trzy duże aktualizacje do Androida 11, 12 i 13

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje nadchodzą dla wszystkich miłośników marki Sony. Według nieoficjalnych informacji najnowsze flagowce z Japonii mogą liczyć na aż trzy duże aktualizacje oprogramowania. W efekcie smartfony Xperia 1 II oraz Xperia 5 II otrzymają nie tylko Androida 11, ale i również wydania 12 czy 13 przesympatycznego zielonego robota z Mountain View.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dla przypomnienia, w przeszłości high-endy Sony mogły liczyć wyłącznie na dwa uaktualnienia. Z kolei średniaki tylko na jedno. Najprawdopodobniej w tym ostatnim przypadku nic się nie zmieni. Przez to takie urządzenia jak Xperia 10 lub Xperia 10 II przejdą na Androida poziom wyżej. Choć z drugiej strony wybrane media (zapewne mylnie) wskazują na otrzymanie przez Xperię 10 jedenastej wersji zielonego robota.

Jeszcze inne taki stan rzeczy negują dla kontrastu. Zdaniem My mobile Sony Xperia 10 nie otrzyma Androida 11. Jej żywot skończy się na dziesiątce, aczkolwiek byłoby to pozytywnie zaskoczenie. Dla porównania Samsung również obiecuje aż trzy aktualizacje oprogramowania. Podobnie było z Nokią czy Xiaomi. Oby zatem był to nowy oczywisty standard w branży technologicznej i do akcji dołączyło jak najwięcej producentów.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt