Android 11 nie będzie przełomem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jedno jest pewne. Android 11 nie będzie żadną rewolucją. Co najwyżej dla sympatyków zielonego robota czeka ewolucja. Spektakularne nowości zarezerwowane są dla użytkowników Androida 10, który notabene wciąż jest niedostępny na znaczącej większości smartfonów. To dlatego koncern Google zaprzestał publikować niewygodne fakty w formie comiesięcznych statystyk fragmentacji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zatem do dzieła. Do już wcześniej opisywanych nowości Android 11 dochodzą kolejne. Popularna jedenastka największej na globie platformy komórkowej zyska funkcje harmonogramu dla trybu ciemnego. W efekcie możliwe stanie się ustawienie dajmy na to wyłącznie w godzinach wieczornych aktywowanie tego specyficznego zestawu kolorystycznego (głównie czerni, nie bieli jak to bywało standardowo).

Druga sprawa to usprawnienie bezprzewodowego drukowania przy wykorzystaniu domowej sieci Wi-Fi. Opcja będzie się nazywać Share to Print. Co ciekawe, podobne funkcje występują od dawna na inteligentnym telefonie komórkowym Sony Xperia 10 napędzanym Androidem 9 Pie. Niestety urządzenie po dziś dzień nie otrzymało zapowiadanej aktualizacji. Chodzi rzecz jasna o wciąż świeżego Androida 10.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11132 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt