PREMIERA: Sprawdźmy, co nowego w Androidzie 11

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To się nam porobiło. Choć większość użytkowników największej na świecie platformy komórkowej może tylko pomarzyć o posiadaniu Androida 10 w telefonie to już do mediów przedostają się pierwsze informacje na temat 11-tej wersji sympatycznego zielonego robota. Będzie to oczywiście dalsza kontynuacja rozwoju cennego produktu w jakże bogatym portfolio firmy Google.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pierwszą nowością Androida 11 stanie się obsługa dokumentów w wersji cyfrowej jak chociażby prawo jazdy. Ten aspekt nie jest jakąś wielką innowacją. Nawet w Polsce dziś możemy sprawdzić e-receptę na wyświetlaczu inteligentnego telefonu komórkowego. Wszak kraj nad Wisłą uchodzi od lat za mocno nowoczesny chociażby w kwestiach związanych z bankowością elektroniczną (dużo lepiej rozwiniętą niż w USA czy Japonii).

Druga kwestia z pewnością spodoba się początkującym kinomaniakom, którzy bawią się w operatorów filmowych smartfonywymi kamerami 4K chociażby. Wkrótce Android 11 zacznie natywnie wspierać pliki wideo o wielkości powyżej 4 GB. W efekcie posiadacze nowych telefonów z wizjerami 4K nareszcie będą mogli nagrywać filmy o długości powyżej 10 minut zapisywane w pamięci wewnętrznej urządzenia (na nośnikach microSD nie powinno być tego problemu z uwagi na bezpośredni zewnętrzny zapis danych).

(fot. XDA Developers/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11153 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt