PREMIERA: Dwa telefony jednocześnie, tego jeszcze nie grali

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć, tego jeszcze nie grali w wieloletniej historii telekomunikacji. Otóż jednocześnie wykonywano dwie rozmowy telefoniczne. Pierwsza odbywała się na Messengerze, a druga tradycyjnie w domyślnej aplikacji telefonu. Wszystko przez fakt rosnącej popularności darmowych rozmów w Messengerze, który ma całkiem niezłą jakość dźwięku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

W dobie beznadziejnie niskiego standardu głosowego w A2Mobile (z uwagi na brak technologii HD Voice) jest to pewnego rodzaju rozwiązanie problemu. Alternatywa w postaci Messengera jednak niestety ma zasadniczą wadę. Nie każdy ma konto na Facebooku, w efekcie czego rozmowa odpada. Kolejna sprawa to niedostępność. Priorytet zawsze najważniejszy miały normalne telefony. To tak jak z SMSami na tle chatu.

Powyżej opisywany przykład dobitnie pokazuje jak mocno nam się rozwinęła potęga Facebooka. Coraz częściej bowiem w sklepie słychać charakterystyczny dzwonek Messengera. Wspominał o nim nawet uznany raper Taco Hemingway w utworze Abonent Jest Czasowo Niedostępny. Ponadto każdy z nas może go usłyszeć w sklepie podczas rutynowych zakupów czy chociażby w podróży komunikacją miejską.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10726 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Dwa telefony jednocześnie, tego jeszcze nie grali”

  1. marco Odpowiedz

    Szkoda tylko że jakiś czas temu zablokowano możliwość instalowania messengera bez facebooka ale jeśli ktoś wcześniej zainstalował to ma nadal czego sam jestem tego przykładem. Messanger to nie tylko niezła jakość połączeń ale przede wszystkim oszczędność na połączeniach międzynarodowych. Krewni i znajomi mieszkający za granicą mogą ze mną rozmawiać za darmo. Gdybyśmy rozmawiali tradycyjnie to rachunki byłyby grube ponieważ koszt połączeń międzynarodowych oscyluje w okolicach złotówki w UE w zależności od operatora. Roaming to NIE połączenia międzynarodowe!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt