Darmowe rozmowy przez Wi-Fi i sieć 3G w mobilnych aplikacjach Facebooka

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

darmowe-rozmowy-przez-wi-fi-i-siec-3g-w-aplikacjach-mobilnych-facebookaNa początku bieżącego roku w aplikacji Facebook Messenger pojawiła się funkcja rozmów VoIP polegająca na wysyłaniu przez użytkownika krótkich sekwencji dźwiękowych. Teraz największy gigant społecznościowy świata wprowadził prawdziwe połączenia głosowe za pośrednictwem internetu. Dotyczy to zarówno tego darmowego Wi-Fi (zazwyczaj) oraz płatnego jak chociażby sieć 3G operatora komórkowego.

Nowej możliwości możemy używać zarówno z poziomu programu Facebook Messenger jak i standardowej aplikacji Facebook. Aby z niej skorzystać, wystarczy tylko z widoku kontaktu wybrać ikonę z literą i, a następnie przejść do opcji zadzwoń za darmo. Dodatkowo będziemy mieli również możliwość przełączenia rozmowy na głośnik lub całkowitego jej wyciszenia.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Trzeba przyznać, że wizja zdominowania sektora komunikacji przez Facebooka staje się teraz powoli bardzo realna. Z biegiem czasu może dojść do takiej sytuacji, w której klienci kupować będą tylko i wyłącznie pakiety internetowe całkowicie pomijając aspekt tradycyjnych rozmów w standardzie GSM czy wideorozmów 3G. Z drugiej jednak strony nie każdy chce być bez przerwy połączony z globalną siecią web. Jest z tym związana poważna wada, mianowicie krótki czas pracy baterii. W dodatku takie społecznościowe połączenia mają jeden warunek, trzeba mieć konto na Facebooku. Tak więc wciąż niezastąpione są zwykłe połączenia. Jedynie młodzież oraz miłośnicy nowinek technologicznych będą z dużą ochotą korzystać z rozmów za pośrednictwem aplikacji Facebook.

(fot. Facebook/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt