PREMIERA: Całkiem wysoka jest jakość tych rozmów VoIP na Facebookowym Messengerze

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Człowiek uczy się i poznaje technologie mobilne przez całe życie. Tylko tak należy skomentować sytuację odebrania telefonu z jakiegoś dziwnego sygnału dźwiękowego podczas przeglądania prasy w Empiku. Okazało się, że dzwoni aplikacja Messenger od Facebooka. Ku wielkiemu zaskoczeniu, jakość takiej internetowej rozmowy telefonicznej przez VoIP była zadowalająca.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Oczywiście nie jest to wysoki standard HD Voice, ale spokojnie wystarczy jakiemuś 99% zwykłych konsumentów. Także jak nie mamy środków na koncie Pre-paid, aczkolwiek wciąż dysponujemy aktywnym pakietem internetowym to śmiało, możemy dzwonić przez komunikator Messenger. To niesamowite, że opcja ta pojawiła się niemalże pięć lat temu, bo w 2013 roku, a dopiero teraz została użyta pierwszy raz w praktyce.

Pozostaje zatem nic jak tylko w najbliższej przyszłości przetestować funkcję wideorozmów przez Internet w wykonaniu Messengera. Opcja ta jak doskonale wiemy była największym rozczarowaniem technologii 3G wśród chyba wszystkich liczących się operatorów telefonii komórkowej globu. Klienci dalej woleli wykonywać tradycyjne rozmowy głosowe, aniżeli te z efektownym dodatkiem transmitowanego obrazu na żywo.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Całkiem wysoka jest jakość tych rozmów VoIP na Facebookowym Messengerze”

  • Kamil

   My mobile ORIGINAL content rządzi 😉 Co masz na myśli?

  • Pierwiastek

   Abyś dogłębnie i rzetelnie poruszył na MM temat bezpieczeństwa i prywatności w sieciach społecznościowych, to może być naprawdę dobry wpis 🙂

 1. antithiesis Odpowiedz

  a co tu poruszac google wie wszystko dzieki lokalizacji czytnikom lini papilarnych face unlock nie ma zadnej prywatnosci wiedza wszystko pewnie nawet o tym kiedy sie wyprozniasz takie rzeczy to sie nawet fizjologom nie snily

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt