PREMIERA: Crapol, czyli polski crap [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Gdyby tak My mobile, najbardziej innowacyjne medium o technologiach mobilnych publikowało byle co, czyli tzw. śmieciowe newsy 24 godziny na dobę w tempie 28 artykułów to śmiało mogłoby mieć nawet i 10 tysięcy czytelników dziennie. Tak niestety działają branżowe serwisy technologiczne. Rodzi się tutaj przy okazji nowe określenie Crapol, czyli polski crap (od tych odwróconych słów).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przelewa się przez nie prawdziwa fala ścieku jak na YouTube. Naprawdę się ciężko na to patrzy podczas pełnego researchu. Teksty pisane przez dzieci czy młodzież bez nawet kropli talentu przepisującą na akord amerykański Internet. Mało kto przy okazji wysili się, aby wymyślić samemu jakiś ciekawy temat. Dochodzi nawet do kuriozalnych sytuacji, że agencje PR współpracujące z nimi same się śmieją z tej bylejakości promowanej przez Google. Wybrani pracownicy wręcz je trollują po godzinach na fake profilach.

Tak właśnie było w przypadku największego krajowego bloga technologicznego nazywanego przez złośliwców technopudelkiem. Coraz mniej w nim bowiem technologii, a więcej spraw politycznych czy społecznych typu koronawirus niezwiązanych z branżą. Wielka szkoda, że Google wciąż nagradza taki nieco taśmowy, produkcyjny model dostarczania zamiast stawiać na autorskie, oryginalne treści. Materiał promocyjny poniższego filmu chyba nie mógł nadać lepszego tytułu dla obrazu zaistniałej sytuacji.

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU POLSKIE GÓWNO

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt