PREMIERA: LTE+, jedyna sensowna alternatywa dla namiastki 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

W dobie pandemii widać jak na dłoni spowolnienie mobilnego internetu. Według serwisu Speed Test spadki wynosiły 2-3 Mb/s dla średnich transferów. Na ten moment jedyną namiastką dla szumnie zapowiadanej technologii 5G stanowi LTE+ (zamiennie zwane także jako 4G+). Co prawda nie oferuje kosmicznych prędkości rzędu 800 Mb/s czy nawet 1 Gb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aczkolwiek osiągi typu 200 Mb/s są całkiem niezłe oraz przyjemne. Takie wartości mają szczęśliwcy na LTE+ właśnie. Często dodatkowo chwalą się oni nimi w zrzutach ekranu przy okazji komentarzy. Zazwyczaj LTE+ w praktyce jest dwa razy szybsze od podstawowego LTE. Warto więc mieć na wyświetlaczu inteligentnego telefonu komórkowego jak najczęściej symbol 4G+ zamiast 4G. Ten niepozorny plusik naprawdę sporo znaczy.

Nie można go w żaden sposób bagatelizować. Do pełnej rozbudowy zasięgu 5G wyłącznie w największych polskich miastach sobie spokojnie poczekamy do końca 2020 roku. Do tego czasu trzeba stawiać bardzo wyraźnie na LTE+, które wciąż jest mocne. Mieszkańcy wsi dodatkowo dłużej będą musieli poczekać na 5G. W ich przypadku więc 4G+ oznacza wykluczenie bądź też nie w mocno technologicznej (telekomunikacyjnej) rzeczywistości.

(fot. LTE/5G/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt