PREMIERA: Normalnej telewizji nie da się dziś oglądać

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Amerykańska telewizja dosłownie w każdym calu miażdży tą polską i jej bardzo słabą ramówkę. Czuć tę traumę bardzo boleśnie po próbie jej ponownego oglądania w momencie powrotu z Apple TV (tam przecież główne treści dostarczają usługi Netflix, HBO GO, YouTube czy nowy gracz streamingowy Apple TV+ z mocno jakościowymi produkcjami premium typu Little America czy Servant).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

W Telewizji Publicznej na początek czeka na nas polityczna propaganda finansowana ze środków publicznych w astronomicznej kwocie 2 miliardów złotych, którą sam sobie podpisał na własne pozytywne działania PR obecny prezydent względem elektoratu. Nawet w serwisach informacyjnych nikt się z tym nie kryje, gdzie na dokładkę reporterzy w czystych jak łza studiach używają sztucznie do kamery rękawiczki ochronne. Natomiast z seriali to tylko te wojenne trzymają poziom sztuki artystycznej.

Reszta absolutnie nie powinna być tworzona z łącznej puli środków społecznych podobnie jak rozrywka niskich lotów. Do tego należy doliczyć masowe reklamy leków na potencję czy zatwardzenia. Komercyjne telewizje owszem, mogą robić nawet treści typu lol content, ponieważ one same siebie finansują. I tam nikt nie musi się zasłaniać misją. Na całe szczęście jesteśmy świadkami wielkiej rewolucji medialnej, gdzie do głosu nareszcie zaczynają dochodzić za pośrednictwem internetu najbardziej utalentowani twórcy.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12976 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt