PREMIERA: HBO GO czy Netflix powinny dawać przystawki z Android TV gratis

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wciąż jest bardzo liczne grono osób, które nie posiadają telewizorów smart albo nawet jak je mają, to ich wsparcie dla wybranych aplikacji zostało niestety zakończone (dotyczy to popularnych usług z YouTube włącznie). Właśnie dla takich wykluczonych cyfrowo konsumentów wielcy gracze VOD typu Netflix czy HBO GO mogliby zrobić pewien miły marketingowy gest.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Akcja polegałaby na oferowaniu za darmo przystawek multimedialnych z Android TV w przypadku podpisywania 2-3 letniej umowy na subskrypcję. W efekcie klient zyskałby łatwy dostęp do takiego HBO GO na dużym ekranie wciąż dobrego telewizora typu plazma (jakość obrazu porównywalna z drogimi odbiornikami OLED), który kolorami bije łeb na szyję wszelkie panele LCD. Takie rozwiązanie od wielu lat występuje w popularnych kablówkach.

Tam jednak dekoder jest wypożyczany na czas trwania umowy, a po jej zakończeniu zwracany. Zapewne wielkim gigantom typu Netflix nie chciałoby się bawić w zwroty tanich przecież przystawek Xiaomi Mi Box S o wartości 250 PLN (w hurcie zapewne jeszcze mniej, gdyż kwoty rzędu 180 PLN), które zwracałaby się już po czterech miesiącach abonamentu 4K w cenie około 50 PLN. Dla porównania dekodery nominalnie kosztują nawet 1.500 PLN z funkcją nagrywania audycji na wewnętrzny dysk lub podpinany przez port USB zewnętrzny.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: HBO GO czy Netflix powinny dawać przystawki z Android TV gratis”

    • Kamil

      Oj zdziwilbys sie jakie fajne promki bym zrobil na stanowisku CMO Netflix w słonecznej Californii 🌴☀️🌊

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt