PREMIERA: Klasyczna telewizja już prawie R.I.P (1989-2019)

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jeszcze nie tak znowu dawno relacja oglądania normalnej telewizji do Apple TV wynosiła 5% do 95% na odbiorniku w salonie. Teraz ten sam wskaźnik wskazuje poziom 1% do 99% spędzonego czasu. Tak wielka rewolucja medialna ma miejsce na naszych oczach. Dziś klasyczna telewizja linearna notuje dramatyczny upadek wskutek rządowej propagandy finansowanej ze środków publicznych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jakby tego było mało, nawet seriale emitowane na jej łamach oglądane są później na przystawce multimedialnej. Ludzie bowiem nie mają czasu stawiać się na ich premierę o określonej porze. Dzięki systemowi VOD oglądają wszystkie kiedy chcą w wygodnym dla siebie momencie. To kolejny cios w plecy normalnej telewizji. W dodatku, teraz kiedy jest zima i panuje przerwa od piłki nożnej czy żużla, posucha jest wręcz ogromna.

Na dobrą sprawę nie ma nawet po co włączać stacji premium typu Eleven Sports HD czy nSport+ HD. Swoją drogą to wielka szkoda, iż ta druga świetna stacja nie nadaje jeszcze w jakości 4K na wzór tej pierwszej. Tymczasem w nawiązaniu do powyższej grafiki (prawy dolny róg) Apple TV już wkrótce na platformie HBO GO zadebiutują świetne filmy, mianowicie Narodziny Gwiazdy oraz niezwykle dynamiczny Aquaman.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12521 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Klasyczna telewizja już prawie R.I.P (1989-2019)”

    • Kamil

      Spoczywaj w pokoju. Tymczasem na CDA za free jest hollywoodzki hit Aquaman

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt